کد خبر: 3803800
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۹
گروه سیاسی ــ نماینده ولی‌فقیه در کردستان پیشرفت کشور ایران در زمینه تسلیحات نظامی از جمله موشکی و زیردریایی و هوافضا را پیشرفته‌تر از آمریکا برشمرد و گفت: ساخت زیردریایی‌هایی که آمریکا را به وحشت انداخته و قاتل خاموشی برای ناوهای آمریکا محسوب می‌شوند، صد در صد بومی و ساخته شده توسط متخصصان صنایع دریایی جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش ایکنا از کردستان، آیت‌الله سیدمحمد حسینی شاهرودی، نماینده ولی فقیه در کردستان امروز، 26 فروردین ماه در دیدار با فرماندهان، رؤسا و کارکنان قرارگاه عملیاتی لشکر 28 پیاده کردستان که به مناسبت روز ارتش برگزار شد، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و فرارسیدن روز ارتش اظهار کرد: نیروهای مسلح ایران اسلامی انسان‌های مؤمنی هستند که با قدرت و شجاعت و نفوذ ناپذیری دربرابر کفار ایستادگی می‌کنند و نسبت به مؤمنین متواضع، رئوف و مهربان هستند.
وی افزود: همه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به شکل‌های مختلف در خدمت اسلام هستند و در راه خدا جهاد می‌کنند و دارای یک هدف، یک آرمان و یک جهت هستند و دشمن مشترکی دارند و آن کفار و استکبار است.
آیت‌الله حسینی‌شاهرودی بیان کرد: امام (ره) حامی جدی ارتش بودند که این نیروی دشمن‌ستیز بدست و حمایت ایشان عزت و جایگاه ویژه‌ای در انقلاب اسلامی پیدا کرد.و امروزه با امید بیشتری مورد حمایت رهبر معظم انقلاب هستند.
وی بیان کرد: نیروهای مسلح ما از اتهام و زخم زبان زدن دشمنان نمی‌ترسند و اگر آمریکا اینها را تروریست می‌نامد چیزی بیشتر ازاین ندارد و این خود آمریکاست که اساس تروریست و تروریست پروری است.

دفاع از اسلام و کشور
نماینده ولی‌فقیه دراستان گفت: همه ملت در جواب یاوه‌گویی‌های آمریکا به حمایت از سپاه خود را سپاهی نامیدند و این برگرفته از همان اهداف مشترکی است که بین مردم و نیروهای مسلح ما حاکم است و آن دفاع از اسلام و کشور است.
وی با تأکید بر اینکه دشمنان میان نیروهای مسلح ما فرقی قایل نیستند، افزود: بین نیروهای مسلح و مردم وحدت وجود دارد و در هر شرایطی که نیاز باشد این نیروها از یکدیگر و مردم هم از این نیروها حمایت کرده‌اند.
آیت‌الله حسینی‌شاهرودی بیان کرد: دشمنان دست از سر ما بر نمی‌دارند تا کاملاً از آنها تبعیت کنیم و دست از آرمان‌ها و اهداف خود بکشیم.

دوستی با آمریکا و اروپا
وی دشمن بودن آمریکا و اسرائیل و اروپا با ایران مصداق بارز دشمنی یهود و نصارا نسبت به مسلمانان صدر اسلام برشمرد و گفت: دوستی و مراوده با آمریکا و اروپا همان دوستی با یهودیان و نصرانی صدر اسلام است که قرآن دوستی با آنها را منع می‌کند چون هیچ همخوانی و همراهی با مسلمانان ندارند.
نماینده ولی‌فقیه در استان تبعیت محض کشوری اسلامی همچون عربستان از آمریکا و اسرائیل را مایه ننگ برشمرد و گفت: این کشور و سران آن بارها مورد توهین آمریکایی‌ها قرار گرفتند ولی باز هم برای حفظ قدرت دست به دامان استکبار هستند.
وی افزود: قبل از انقلاب رژیم پهلوی نیز همچون امروز عربستان وابسته به آمریکا بود تاجایی که در آن زمان اعتبارات و حقوق مستشاران آمریکایی از اعتبارات و حقوق کل ارتش ایران بیشتر بود و هر غلطی هم می‌خواستند انجام می‌دادند و امکان محاکمه آنها نیز در کشور وجود نداشت.

تحریم‌های اقتصادی
آیت‌الله حسینی شاهرودی با اشاره به اینکه تحریم‌ها همزمان در اتکای اقتصاد ما به توان داخلی نقش داشته است، اعلام کرد: با راهبردی که رهبر معظم انقلاب با تعیین شعار سال پیش روی همه گذاشته‌‌اند می‌توان بسیاری از مشکلات اقتصادی در بخش‌هایی همچون تورم و رشد اقتصادی را با رونق تولید حل کرد.
نماینده ولی‌فقیه در کردستان با اشاره به اقتدار ایران اسلامی و پیشرفتهای علمی و تسلیحاتی این کشور گفت: یکی از افتخارت ایران اسلامی این است که چهل سال است با قدرت و اقتدار در برابر آمریکا و استکبار ایستاده و دراین مدت به پیشرفت‌های تسلیحاتی فراوانی دست پیدا کرده است.
وی پیشرفت کشور ایران در زمینه موشکی و زیردریایی و هوافضا را پیشرفته‌تر از آمریکا برشمرد و یادآور شد: ساخت زیردریایی‌هایی که آمریکا را به وحشت انداخته و قاتل خاموشی برای ناوهای آمریکا محسوب می‌شوند، صد در صد بومی و ساخته شده توسط متخصصان صنایع دریایی جمهوری اسلامی ایران است.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: