کد خبر: 3803821
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۴
گروه اجتماعی ــ مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان سمنان از اجرای ۱۵۰ ویژه‌برنامه به‌مناسبت سالروز فتح خرمشهر در استان سمنان خبر داد.

اجرای 150برنامه به مناسبت فتح خرمشهر در سمنان

به گزارش ایکنا از سمنان، محمد‌حسن سلامی، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان سمنان عصر روز گذشته، 25 فروردین در جلسه هماهنگی بزرگداشت سوم خرداد استان سمنان در استانداری، با بیان اینکه ۱۵۰ برنامه به دبیرخانه ستاد بزرگداشت سوم خرداد استان ارسال شده است، اظهار کرد: این برنامه‌ها قرار است در روزهای یکم تا چهارم خردادماه ۹۸ در سطح استان اجرا شوند.

وی اضافه کرد: خرمشهر قهرمان نماد پیروزی ملت مسلمان ایران در دوران دفاع مقدس بودو این فتح نقطه عطفی در معادلات جنگ تحمیلی است  و مقدمه ساز پیروزی‌های پیاپی ایران اسلامی در دوران دفاع مقدس شد.

به گفته سلامی، ما در جنگ به تکلیف اسلامی و دینی خود عمل کردیم و رزمندگان ما در آن سال‌های سخت و با وجود تجهیزات پیشرفته و فراوان دشمن، با ایمان قوی و توکل بر خدا در برابر دشمن ایستادگی کردند و ملت ایران نیز با توجه به گستردگی و پیچیدگی‌های توطئه‌ها و دشمنان مانند گذشته با ایمان قوی و روحیه انقلابی در برابر این توطئه‌ها با آمادگی کامل ایستادگی کنند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: