کد خبر: 3803906
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۲
گروه سلامت ــ جمعیت هلال احمر فهرست 36 موسسه خیریه و انجمن‌های دارای مجوز برای جمع آوری کمک های مردمی در بحران سیل اخیر را اعلام کرد.
موسسات خیریه و انجمن‌های دارای مجوز برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی در بحران سیل اخیر اعلام شدبه گزارش ایکنا، جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه‌ای ۳۶ مؤسسه خیریه و انجمن دارای مجوز برای بحران سیل اخیر را اعلام کرد.
در اطلاعیه جمعیت هلال احمر آمده است؛ پیرو اقدام دادستانی و قوه قضاییه جهت ساماندهی و نظارت بر موسسات و انجمن‌های خیریه و اعطای مجوز فعالیت از سوی جمعیت هلال احمر، آخرین فهرست این بنگاه‌ها جهت تنویر افکار عمومی اعلام می‌شود.
گفتنی است جمعیت هلال احمر به منظور ایجاد حق انتخاب برای مردم نوع دوست کشورمان برای کمک به هموطنان سیل زده و با توجه به ضرورت نظارت در این حوزه و به دستور مقامات قضایی، به اعطای مجوز فعالیت برای موسسات و انجمن‌های عام المنفعه و دارای مجوز از دستگاه‌های ذیربط اقدام می‌نماید و از صدور مجوز برای افراد حقیقی معذور است؛ بنابراین چنانچه موسسات عام المنفعه دیگری نیز تمایل به حضور و فعالیت دراین حوزه داشته باشند می‌توانند با مراجعه به سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر نسبت به دریافت مجوز اقدام کنند.
اسامی مؤسسات را از این جا را دریافت کنید
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: