کد خبر: 3803979
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۵
گروه سیاسی- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان با اشاره به اینکه رونق تولید، شکوفایی اقتصاد کشور را در پی دارد، گفت: با تحقق این شعار، کارگر ایرانی هم از نتایج مثبت آن بهره‌مند خواهد شد.

برهان صلواتی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در گفت‌وگو با ایکنا از کردستان، بر ضرورت بسیج همه ظرفیت ها و امکانات دستگاه ها در راستای تحقق شعار «رونق تولید» تاکید و اظهار کرد: خرید کالای ایرانی و ایجاد سرمایه‌گذاری مولد با هدایت صحیح سرمایه‌ها، رونق تولید را در پی خواهد داشت.
وی افزود: نامگذاری امسال با عنوان سال رونق تولید نشان از اشرافیت رهبر معظم انقلاب بر مشکلات کشور و ذکاوت ایشان از راهکارهای برون رفت از این مشکلات دارد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کردستان عنوان کرد: رونق تولید در سایه توجه و تحقق شعار سال گذشته محقق خواهد شد و حمایت از کالای ایرانی با خرید آن از سوی مردم، رونق تولید محصولات ایرانی را در پی خواهد داشت.
وی با اشاره به اینکه رونق تولید، شکوفایی اقتصاد کشور را در پی دارد، اعلام کرد: با تحقق این شعار، کارگر ایرانی هم از نتایج مثبت آن بهره‌مند خواهد شد.
صلواتی در خصوص نقش و جایگاه مردم در تحقق شعار سال نیز عنوان کرد: تحقق این شعار و دستیابی به نتایج مثبت آن تنها وظیفه دولت نیست، بلکه مردم هم باید سرمایه‌های خود را در چرخه تولید راه دهند و همچنین با خرید کالای ایرانی ضمن حمایت از کارگران ایرانی, رونق تولید را تحقق بخشند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کردستان یادآور شد: رونق تولید موجب جلوگیری از تعطیلی بنگاه‌ها و به تبع آن کاهش بیکاری و افزایش ارزش پول ملی می شود بنابراین باید همه برای تحقق این مهم تلاش کنیم.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: