کد خبر: 3803990
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۷
گروه اجتماعی ــ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی با بیان اینکه شعور معنوی و وجدان اخلاقی هرچه بیشتر در جامعه رشد پیدا کند برکات بیشتری به بار خواهد آمد، افزود: اخلاق‌مداری و معنویت در دستگاه‌های اجرایی از نکات مهم بیانیه گام دوم انقلاب است که باید در تمامی دستگاه‌ها و نهادها نهادینه شود.

به گزارش ایکنا از استان مرکزی، بهروز اکرمی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی، صبح امروز، 26 فروردین‌ماه در نشست هماهنگی تبیین برنامه‌های گام دوم انقلاب اسلامی مدیران که در سالن جلسات معاونت سیاسی امنیتی استانداری برگزار شد گفت: مدیران باید این بیانیه را به عنوان یک نقشه‌راه در دستگاه خود مدنظر قرار دهند، اصول مدیریتی و مراحل خدمت‌رسانی در این بیانیه به خوبی بیان شده و مدیران دستگاه‌های اجرایی باید در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری نسبت به اجرای این اصول اقدامات لازم را انجام دهند.
اکرمی ادامه داد: شعور معنوی و وجدان اخلاقی هرچه بیشتر در جامعه رشد پیدا کند برکات بیشتری در جامعه به بار خواهد آمد. اخلاق‌مداری و معنویت در دستگاه‌های اجرایی از نکات مهم بیانیه گام دوم انقلاب است که باید در تمامی دستگاه‌ها و نهادها نهادینه شود.
وی بیان کرد: تمامی دستگاه‌های اجرایی باید به تولید خدمت بپردازند لذا مدیرانی که در راستای تحقق فرمان مقام معظم رهبری تلاش می‌کنند باید به رونق تولید بپردازند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی در خصوص عدالت و مبارزه با فساد خاطرنشان کرد: تجربیات 40 ساله نظام اسلامی نشان داده است که مبارزه با انواع فساد در دستگاه‌های اجرایی با برخورد قهری امکان‌پذیر نیست بلکه باید فرآیندهای فسادآور را اصلاح کرد. فرایندهایی که ممکن است در دستگاه‌های جرایی فسادآور باشد باید توسط مدیران شناسایی شود، مدیران دستگاه‌های اجرایی باید برنامه شفاف‌سازی اداره و دستگاه خود را تا سه ماه دیگر به استانداری ارائه دهند.
اکرمی درخصوص استقلال و آزادی در جامعه اضافه کرد: استقلال نباید به معنای زندانی کردن سیاست و اقتصاد کشور در میان مرزهای خود باشد و همچنین آزادی نیز نباید در تقابل با اخلاق و قانون و ارزش‌های الهی تعریف شود.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: