کد خبر: 3804016
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۲
گروه اجتماعی - مدیرکل کمیته امداد آذربایجان غربی تصریح کرد: کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم نوعدوست آذربایجان‌غربی به سیل‌زدگان کشور از طریق این نهاد از رقم یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان گذشت.

کمک‌های مردم آذربایجان غربی به مناطق سیل‌زده از ۱ میلیارد تومان گذشت

عزیز سهندی، مدیر کل کمیته امداد آذربایجان‌غربی، در گفت‌وگو با ایکنا از آذربایجان غربی، اظهار کرد: کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم نوعدوست آذربایجان‌غربی به سیل‌زدگان کشور از طریق این نهاد از رقم یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان گذشت.
وی ادامه داد: ۷۱۰ میلیون تومان از این کمک‌ها به صورت نقدی و همچنین ۸۲۰ میلیون تومان در قالب کمک‌های غیرنقدی صورت گرفته است.
مدیرکل کمیته امداد آذربایجان غربی با اشاره به اقلام ارسالی به مناطق سیل‌زده خاطر نشان کرد: کمک‌های مردم نیکوکار استان تا ۲۵ فروردین سال جاری در قالب ۱۴ محموله به مناطق سیل‌زده کشور ارسال شده است.
وی تصریح کرد: تاکنون اقلام مختلف از جمله مواد غذایی و آب معدنی، فرش، موکت، پتو، یخچال، اجاق گاز، تلویزیون، کفش و البسه و سایر لوازم ضروری توسط این نهاد جمع‌آوری و به مناطق سیل‌زده ارسال شده است.
سهندی بیان کرد: با توجه به ابعاد وسیع خسارات ناشی از سیل اخیر در کشور، کمیته امداد آذربایجان‌ غربی همگام با سایر استان‌ها به تلاش‌های خود در راستای جبران بخشی از این خسارات اهتمام ورزیده و جمع‌آوری کمک‌های مردم نیکوکار توسط این نهاد همچنان ادامه خواهد داشت.
وی با اشاره به آمادگی ۹۰ پایگاه ثابت و سیار کمیته امداد در سطح استان برای کمک به سیل‌زدگان، یادآور شد: علاوه بر این پایگاه‌ها، مردم نیکوکار آذربایجان‌ غربی می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره‌ حساب‌ ۳۳۳۳  و یا شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۳۳۹ نزد شعب بانک ملی واریز و یا از طریق سامانه تلفن همراه # ۹۹*۸۸۷۷ * برای مشارکت در این امر خیر اقدام کنند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: