کد خبر: 3804024
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۷
۱۰ اردیبهشت‌ماه؛
گروه دانشگاه ــ مرحله نیمه‌نهایی و فینال سومین دوره مسابقات ملی دفاع سه‌دقیقه‌ای پایان‌نامه، سه‌شنبه و چهارشنبه ۱۰ و ۱۱ اردیبهشت ماه به همت سازمان انتشارات جهاددانشگاهی در دانشگاه علم و فرهنگ برگزار می‌شود.

به گزارش ایکنا؛ به نقل از روابط عمومی سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی، این مسابقات با هدف تقویت مهارت‌های بیانی و ارتباطی دانشجویان، کاربردی‌سازی پایان‌نامه‌های دانشجویی و پرورش ایده‌های دانشجویی برگزار می‌شود.

در مرحله مقدماتی این مسابقات که به صورت ملی از آبان‌ماه ۹۷ در ۱۳ استان و ۱۷ واحد جهاد دانشگاهی برگزار شد، در مجموع ۴۰۰ دانشجو شرکت داشتند که از این تعداد ۵۴ نفر به مرحله نیمه‌نهایی راه یافته‌اند.

راه یافتگان به مرحله نیمه‌نهایی ۱۰ اردیبهشت‌ماه با هم رقابت خواهند کرد و در نهایت ۶ نفر به فینال مسابقات راه خواهند یافت تا نفر برگزیده انتخاب شود.

گفتنی است، مرحله نیمه‌نهایی این مسابقات روز سه‌شنبه ۱۰ اردیبهشت‌ماه از ساعت ۹ تا ۱۹و فینال مسابقات چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت‌ماه ساعت ۱۳-۱۱ در دانشگاه علم و فرهنگ به آدرس تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، قبل از پل همت، خیابان شهید قموشی، خیابان بهار برگزار خواهد شد.
 
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: