کد خبر: 3804059
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۷
گروه اجتماعی ــ امام جمعه اصفهان گفت: مصوبات شورای فرهنگ عمومی قانونی و لازم‌الاجرا بوده و لازم است موضوع و دستور جلسات این شورا در هر شهرستان متناسب با نیازهای همان شهرستان باشد.

مصوبات شورای فرهنگ عمومی قانونی و لازم الاجرا است

به گزارش ایکنا از اصفهان، به نقل از آیت‌الله سید‌یوسف طباطبایی‌نژاد در دیدار با مدیرکل و معاونان اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان و رؤسای ادارات شهرستان‌های استان با تبریک اعیاد شعبانیه درباره اهمیت صلوات شعبانیه و اهمیت قرائت آن مطالبی بیان کرد و گفت: کار ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی باید دعوت مردم به دین باشد به گونه‌ای که فعالیت‌های خود را در این راستا تنظیم کند..
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان با تأکید بر لزوم پافشاری روی ارزش‌های دینی اظهار کرد: اگر یک انسان را هدایت کنیم بسیار ارزشمند بوده و مانند هدایت همه مردم است بنابراین لازم است اهتمام کارکنان ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی امر به معروف و دعوت به ارزش‌های دینی باشد.
وی درباره شورای فرهنگ عمومی گفت: مصوبات شورای فرهنگ عمومی قانونی و لازم‌الاجرا بوده و لازم است موضوع و دستور جلسات این شورا در هر شهرستان متناسب با نیازهای همان شهرستان باشد.

انتهای پیام 

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: