کد خبر: 3804068
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۴
گروه اجتماعی ــ در آستانه فرارسیدن هفته جوان، 78 طرح حمایتی اشتغال‌زایی جوانان طی مراسمی در فارس افتتاح شد.

به گزارش ایكنا از فارس، در آستانه هفته جوان و طی مراسمی که به شکل ویدئوکنفرانس امروز، 26 فروردین‌ماه با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار شد، 78 طرح حمایتی اشتغازایی جوانان از محل تفاهم‌نامه صندوق کارآفرینی امید و اداره‌کل ورزش و جوانان استان به افتتاح و بهره‌برداری رسید.
مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان در حاشیه این مراسم ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، افتتاح این طرح‌ها را حاصل تلاش مشترک وزارت ورزش و جوانان، صندوق کارآفرینی امید و مؤسسه قرض‌الحسنه رسالت دانست و ابراز امیداوری کرد که امسال شاهد افتتاح طرح‌های بیشتری باشیم .
حیدرعلی كامیاب، مدیرکل ورزش و جوانان فارس نیز با بیان اینکه آماده بهره‌برداری از سایر پروژه‌های کارآفرینی در حوزه جوانان هستیم، گفت: در نخستین روزهای سال جدید شاهد بهره‌برداری از 78 طرح حمایتی با اعتبار شش میلیارد تومانی در حوزه جوانان هستیم که با افتتاح آنها 150 شغل ایجاد خواهد شد.
وی، یکی از پروژه‌های شاخص را در حوزه کشت سلولی که توسط جوانان در دانشکده علوم پزشکی شیراز عنوان کرد و افزود: 109 طرح کارآفرینی دیگر در دست بهره‌برداری است که نیازمند 11 میلیارد تومان اعتبار است که با اختصاص آن تا پایان امسال شاهد ایحاد مشاغل بیشتری در حوزه جوانان خواهیم بود.
کامیاب یادآور شد: اولویت اختصاص تسهیلات کارآفرنیی به طرح‌هایی خواهد بود که در طولانی مدت کارآفرینان با مشکل مشتری مواجه نشوند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: