کد خبر: 3804143
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۲
همزمان با آغاز ماه رمضان؛
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان بر توسعه و ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه تأکید کرد و گفت: مراسم جزءخوانی قرآن کریم همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان در سطح استان آغاز می‌شود.

به گزارش ایکنا از کردستان، جلال قلعه‌شاخانی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان امروز، 27 فرودرین ماه در دیدار با اعضای مجمع قرآن سنندج اظهار کرد: قرآن بهترین نجات بخش انسان‌ها از گمراهی و ضلالت است و بشریت را از تاریکی و انحراف رها می‌کند.
وی بر ارتقای فرهنگ قرآنی در استان تاکید کرد و افزود: جامعه امروز نیازمند ترویج و توسعه فعالت‌های قرآنی است و لازم است با اجرای فعالیت‌ها و برنامه‌های متناسب در جهت ترویج کلام وحی در جامعه تلاش کنیم.
قلعه‌شاخانی عنوان کرد: توسعه و ترویج فعالیت‌‌های قرآنی و حمایت از مراکز مؤسسه‌های که در این زمینه فعالیت می کنند از اولویت‌ها و در دستور کار این اداره کل است.
وی با اشاره به برگزاری مراسم جزءخوانی قرآن کریم همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان در سطح استان تاکید کرد: تلاش می‌کنیم با بهره‌گیری از ظرفیت فعالان این حوزه از برکات ماه میهمانی پرودگار بیش از پیش بهره‌مند شویم.
یادآور می‌شود؛ در ادامه این دیدار امین اسدی، منوچهر گرامیاری و محی‌الدین رضایی از اعضای مجمع قرآن سنندج در خصوص مسائل و مشکلات حوزه قرآنی استان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان بحث و تبادل نظر کردند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: