کد خبر: 3804165
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۹
گروه فرهنگی ــ رئیس جهاددانشگاهی کهگیلویه و بویراحمد به همراه جمعی از جهادگران این واحد با خانواده شهید سید عبدالخالق فرزادیان از شهدای مدافع حریم امنیت استان دیدار کردند.

دیدار اعضای جهاددانشگاهی کهگیلویه و بویراحمد با خانواده شهید فرزادیان

به گزارش ایکنا از کهگیلویه و بویراحمد، سیدمحمد قائم کاظمی بیدک، رئیس جهاددانشگاهی کهگیلویه و بویراحمد امروز، 27 فروردین‌ماه در دیدار با خانواده شهید فرزادیان در یاسوج، اظهار کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حاصل و نتیجه از جان گذشتگی‌های کسانی است که از جان و مال خود گذشتند.
وی افزود: شهدا با تاسی به اهل بیت(ع) برای مقابله با باطل جهاد کردند و صبر و بردباری خانواده‌های آنان ادامه دهنده خط سرخ حسینی و راه شهدای عزیز است.
رئیس جهاددانشگاهی واحد استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: بهترین مرگ برای انسان شهادت است، خداوند نیز از بین انسان‌ها افرادی را برای شهادت انتخاب می‌کند و همه شهدا انتخاب شده خداوند هستند.
یادآور می‌شود، سروان عبدالخالق فرزادیان با 26 سال خدمت در نیروی انتظامی، از ماموران پلیس آگاهی کهگیلویه و بویراحمد روز شنبه، ۱۸ شهریورماه 96 در درگیری با سارق مسلح و سابقه‌دار در روستای شامبراکان از توابع شهرستان گچساران به درجه رفیع شهادت نائل شد. مراسم تشییع پیکر شهید سروان عبدالخالق فرزادیان با حضور اقشار مختلف مردم یاسوج، مقامات قضایی، لشکری، کشوری و امنیتی برگزار شد. شهید فرزادیان داری سه فرزند پسر است.

دیدار اعضای جهاددانشگاهی کهگیلویه و بویراحمد با خانواده شهید فرزادیان

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: