کد خبر: 3804351
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۵
گروه هنر ــ اقدام آمریکا درخصوص قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست تروریستی خود در سالروز قطع روابط ایران و آمریکا در برنامه این هفته «ایران امروز» (Iran Today) مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.

به گزارش ایکنا، به نقل از پرس تی‌ وی، برنامه «ایران امروز» با اشاره به قرار گرفتن نام سپاه در فهرست تروریستی آمریکا در روز ۱۹ فروردین ماه سال جاری، اهداف آمریکا از این اقدام از جمله ایجاد تفرقه میان مردم و حکومت ایران و تأثیرات و پیامد‌های آن را مورد بحث و بررسی قرار می‌دهد. این برنامه در ادامه با اشاره به موافقت مردم ایران با اقدامات سپاه پاسداران در دفع خطرات گروه‌های تروریستی منطقه به گفت‌و‌گو پیرامون اقدامات تروریستی دولت و ارتش آمریکا، حمایت دولت آمریکا از اقدام تروریستی حکومت عربستان در قتل و مثله کردن یک ژورنالیست در ترکیه و حمایت آمریکا از اقدامات ارتش عربستان در یمن می‌پردازد.
مشاوره آمریکا با ایرانیان ناراضی و گروهک‌های تروریستی برای اتخاذ تصمیم‌های مهم و خوش خدمتی ترامپ نسبت به نتانیاهو در آستانه انتخابات از دیگر محور‌های مورد بحث در این برنامه به شمار می‌رود. محسن رفیق دوست، وزیر اسبق سپاه پاسداران، امیرعلی ابوالفتح، کارشناس مسائل آمریکا، غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی و جمالی نمایندگان مجلس میهمان این برنامه خواهند بود.
«ایران امروز» به تهیه‌کنندگی یوسف پورانوری و اجرای لیلا فرامرزی ساعت ۰۱:۰۳ بامداد چهارشنبه ۲۸ فروردین از شبکه پرس تی وی پخش می‌شود. تکرار این برنامه چهارشنبه ساعت ۰۷:۰۰ و ۲۰:۰۰، پنجشنبه ساعت ۰۹:۰۰ و شنبه ساعت ۱۲:۰۰ پخش خواهد شد.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: