کد خبر: 3804435
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۷
گروه فرهنگی ــ مسابقه فرهنگی گام دوم انقلاب با هدف تحقق تمدن نوین اسلامی ـ ایرانی در البرز برگزار می‌شود.

مسابقه فرهنگی «گام دوم انقلاب» در البرز برگزار می‌شود

حجت‌الاسلام کاظم شکری، سرپرست دبیرخانه کانون‌های فرهنگی ـ هنری مساجد البرز، در گفت‌وگو با ایکنا از البرز، به اعلام فراخوان مسابقه فرهنگی ‌ـ هنری مساجد استان البرز اشاره و اظهار کرد: فراخوان مسابقه فرهنگی ـ هنری بیانیه گام دوم انقلاب با هدف تبیین فرمایش رهبر معظم انقلاب در جهت رسیدن به تمدن نوین اسلامی ایرانی است.
وی افزود: متناسب با اهمیت بیانیه گام دوم انقلاب، دبیرخانه کانون‌های فرهنگی مساجد البرز در قالب طرحی با عنوان فراخوان مسابقه فرهنگی گام دوم انقلاب، این مسابقه را در سه حوزه مقاله و آثارپژوهشی، شعر و داستان و تدوین پایان‌نامه برگزار می‌کند.
سرپرست دبیرخانه کانون‌های فرهنگی ـ هنری مساجد البرز با اشاره به محورهای موضوعی این مسابقه، گفت: نقش مساجد و کانون‌های فرهنگی ـ هنری در تحقق گام دوم انقلاب، نقش جوانان در تحقق گام دوم انقلاب، نقش و توانمندی رهبری دینی و نظریه ولایت فقیه در انقلاب اسلامی، تمدن اسلامی و آمادگی برای ظهور و انقلاب اسلامی، آسیب‌شناسی و برکات آن از محورهای موضوعی این مسابقه فرهنگی است.
سرپرست دبیرخانه کانون‌های فرهنگی ‌ـ هنری مساجد البرز با بیان این مطلب که آخرین مهلت ارسال آثار 30 تیرماه سال جاری است، افزود: جوایز ویژه‌‌ای برای 40 اثر منتخب در سه بخش فراخوان در نظر گرفته شده است.
وی تصریح کرد: علاقه‌مندان برای شرکت در این مسابقه آثارخود را به همراه لوح فشرده به نشانی پستی: کرج - صندوق پستی 491-31535 و یا از طریق پست الکترونیکی reyehe_12@yahoo.com وبه شماره تماس 0901664239 ارسال کنند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: