کد خبر: 3804495
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۵
گروه فرهنگی ــ نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی با تأکید بر اینکه مسئله عفاف و حجاب در جلسات شورای فرهنگ عمومی باید بصورت جدی مدنظر باشد، گفت: وضعیت عفاف و حجاب در جامعه به‌هیچ‌وجه قابل‌قبول نبوده و کار جدی در این زمینه انجام نمی‌شود و اگر به این صورت ادامه پیدا کند، دیگر قابل کنترل نخواهد بود.

وضعیت عفاف و حجاب در جامعه قابل‌قبول نیست

به گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدمهدی قریشی، نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان غربی، صبح امروز، ۲۸ فروردین ماه، در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان، اظهار کرد: در شورای فرهنگ عمومی باید بیشتر به بحث فرهنگ رونق تولید توجه شود و راهکارهایی که می‌تواند از نظر فرهنگی، بحث رونق تولید را به‌روی صحنه آورد، باید مورد توجه باشد.
وی ادامه داد: افرادی که در عرصه تولید در کشور فعال هستند، باید به عنوان جهادگران تولید مطرح بوده و معرفی آنان به مردم می‌تواند اثرات مثبتی داشته باشد و همچنین رسانه‌ها باید محورهایی که در کشور در رابطه با تولید استانی وجود دارد، بیشتر به مردم معرفی کنند که در این زمینه مشکل داریم و فضای مجازی و صداوسیما می‌تواند فعالیت‌های خوبی در این زمینه داشته باشد و باید بتوانیم تولیدات استان خود را بیشتر مصرف کنیم، چراکه سود آن نیز به استان برمی‌گردد.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین قریشی افزود: دانشگاه‌ها می‌توانند در بحث کارآفرینی و ارتباط صنعت با دانشگاه موثر واقع شوند و زمینه را در ذهن جوانان آماده کنند و مقام معظم رهبری نیز در بحث رونق تولید به راهکار مهمی اشاره کرده‌اند که تا زمانی که مدیریت جهادی وجود نداشته باشد، نمی‌توانیم به رونق تولید دست یابیم.
وی با تأکید بر اینکه دوره‌های آموزش مدیریت جهادی و کلاس‌های آموزشی باید برای مدیران برگزار شود، تصریح کرد: آموزش قرآن نیز برای مدیران باید مدنظر باشد، چرا که گاهی با مشکلاتی در این امر مواجه هستند و کلاس‌های آموزش مفاهیم و روخوانی قرآن را باید برای مدیران داشته باشیم.
نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: امروز با مدیریت عادی همچون گذشته نمی‌توان به رونق تولید دست یافت و مدیران باید بصورت جهادی پای‌کار باشند.
وی یادآور شد: مسئله عفاف و حجاب نیز در جلسات شورای فرهنگ عمومی باید بصورت جدی مدنظر باشد، چراکه وضعیت عفاف و حجاب در جامعه به‌هیچ‌وجه قابل‌قبول نبوده و کار جدی در این زمینه انجام نمی‌شود و اگر به این صورت ادامه پیدا کند، دیگر قابل کنترل نخواهد بود.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: