کد خبر: 3804512
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۵
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور:
گروه سیاسی ــ قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با اشاره به اینکه اقدام آمریکا علیه سپاه ناشی از اقتدار و تأثیرگذاری سپاه در منطقه است، گفت: اقدام نابخردانه دشمن موجب انسجام و یکپارچگی تمامی سلایق سیاسی علیه آمریکا و حمایت همگانی از سپاه شد.

به گزارش ایکنا؛ به نقل از روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، نصرت‌الله لطفی، قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور، با اشاره به اقدام اخیر آمریکا در قرار دادن نام سپاه در فهرست گروه‌های تروریستی، اظهار کرد: اقدام نابخردانه و سخیف آمریکا و ذوق زدگی رذیلانه رژیم جعلی و کودک کش صهیونیستی و آل سعود خبیث ناشی از اقتدار وتأثیرگذاری سپاه پاسداران و در واقع نظام مقدس جمهوری اسلامی در تحولات منطقه و شکست مفتضحانه توطئه‌های طاغوت اعظم و تروریست‌های پرورش یافته استکبار جهانی است.

وی ادامه داد: سپاه نیرویی انقلابی و برآمده از متن مردم است و فقط محدود به یک تعداد خاصی از جامعه نیست و همه مردم ایران، سپاهی بودن را برای خود افتخار بزرگی می‌دانند.

قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با اشاره به تبدیل شدن این اقدام به فرصت، گفت: در سال فرصت؛ اقدام نابخردانه دشمن احمق موجبات انسجام و یکپارچگی تمامی اقشار و سلایق سیاسی علیه آمریکا و هم‌پیمانانش و حمایت همگانی از سپاه شد، به طوری که باشکوه‌ترین تجلیل از پاسداران دلاور در چهلمین سالگرد تأسیس این نهاد انجام شد که در39 سال گذشته مسبوق به سابقه نبود.

وی اضافه کرد: خداوند دشمنان نظام اسلامی را از احمق ها قرار داده است و این حماقت‌ها باعث شد بیشترین مشارکتها را در بزرگداشت سپاه شاهد باشیم و مسئولان، نمایندگان مجلس و امامان جمعه دوشادوش مردم قدرشناس با پوشیدن لباس سپاهی مشتاقانه به صحنه آمدند.

لطفی در ادامه بیان کرد: سپاه که دیروز در جبهه حق علیه باطل و جبهه مقاومت و دفاع از حرم حضرت زینب(س) حضور داشت، امروز در عرصه کمک‌رسانی به سیل‌زدگان کشور حضوری جهادگونه دارد.

وی ابراز کرد: از اقدام انقلابی وفوری وزیر محترم امورخارجه وشورای عالی امنیت ملی و مقابله به مثل و تروریست اعلام کردن نیروهای شیطان بزرگ آمریکا در منطقه تقدیر و تشکر می کنیم و امید است نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز با یک کار جهادی و انقلابی این سیاست را دنبال کنند‌.

قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور افزود: انتظار دیگر از نمایندگان مجلس اقدامی انقلابی، جهادی و پرهیز از اقدامات منفعلانه از جمله بهره حداکثری از تمامی ظرفیت‌ها برای تقویت نیروهای مسلح و بازدارندگی است.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: