کد خبر: 3804548
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۲
گروه سیاسی ــ مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان کردستان با اشاره به نامگذاری سال ۱۳۹۸ به نام سال رونق تولید توسط مقام معظم رهبری دستیابی به منویات معظم له را در گرو توجه ویژه به مقوله مهارت‌آموزی دانست.

سیدجمیل احمدی، مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان کردستان در گفت‌وگو با ایکنا از کردستان، با اشاره به نامگذاری سال 1398 به نام سال رونق تولید توسط مقام معظم رهبری دستیابی به منویات معظم له را در گرو توجه ویژه به مقوله مهارت آموزی دانست.
وی با اشاره به نامگذاری هرساله توسط مقام معظم رهبری، افزود: این نامگذاری‌ها چراغ راهی به سوی پیشرفت و توسعه کشور ترسیم کرده است.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان کردستان بیان کرد: در سال 1398 که توسط معظم له به نام سال رونق تولید مزین شده گویای این حقیقت است که تنها راه کشور در راه پیشرفت تکیه بر توان داخلی و اهمیت دادن به تولیدات داخلی است.
وی عنوان کرد: تربیت نیروی انسانی متخصص و کارآمد می‌تواند علاوه بر افزایش تولیدات داخلی به بهره‌وری تولید نیز کمک شایانی کرده و زمینه رونق صادرات و مقابله با تحریم‌های ظالمانه را فراهم کند.
احمدی اعلام کرد: آموزش های مهارتی می تواند در این راه کشور را یاری دهد و وظیفه ما نیز برنامه ریزی دقیق و راهبردی با تکیه بر ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های منظقه‌ای و نیاز بازار کار و ارائه آموزش‌های مهارتی هدفمند است.
وی ابراز امیدواری کرد: با تلاش و کوشش همه کارکنان این اداره کل و توجه ویژه مسئولان و دستگاه‌های اجرایی سطح استان شاهد رونق و توسعه بیش از پبش آموزش‌های مهارتی در سطح استان باشیم.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان کردستان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اقدام اخیر رئیس جمهور رذیل آمریکا در قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست گروه‌های تروریستی یادآور شد: ترامپ با این اقدام خود نشان داد علاوه بر دشمنی با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با همه آحاد ایران اسلامی نیز خصومت و دشمنی دارد، چرا که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان یک نیروی مردمی و مردم نهاد و انقلابی در کنار دیگر نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران وظیفه حراست از خاک این کشور عزیز و سرافراز را بر عهده دارد و ملت شریف ایران با درک این موضوع و با وجود کلیه فشارها و تحریم های ظالمانه استکبار جهانی ذره‌ای از آرمان‌ها و اهداف این نظام الهی کوتاه نخواهند آمد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: