کد خبر: 3804657
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۴
گروه اجتماعی ــ امام جمعه بابلسر در آستانه روز ارتش در جمع نظامیان، گفت: سلحشوران ارتشی جزو پیشگامان عرصه انقلاب بوده و در زمان انقلاب با بیعت با امام در دفاع از ارزش‍‌ها و سرزمین این کشور دلاوری‌ها و رشادت‌های فراوانی داشتند.

سلحشوران ارتشی جزو پیشگامان عرصه انقلاب بودندبه گزارش ایکنا از مازندران، به مناسبت نردیک شدن به روز ارتش محفل انس با قرآن عصر دیروز، 27 فروردین‌ماه با حضور نیرو‌های نظامی و انتظامی به میزبانی پدافند هوایی بابلسر در امامزاده ابراهیم(ع) برگزار شد.

در این مراسم حجت‌الاسلام محمد اسماعیل قلی‌پور، امام جمعه بابلسر گفت: سلحشوران ارتشی جزو پیشگامان عرصه انقلاب بوده و در زمان انقلاب با بیعت با امام در دفاع از ارزش‍‌ها و سرزمین این کشور دلاوری‌ها و رشادت‌های فراوانی داشتند.
 
وی با بیان اینکه روز 29 فروردین روز ارتش نامیده شد، افزود: ارتش ما یک ارتش اسلامی است و وجود همین قاریان ارزنده و ممتازی که در بدنه ارتش وجود دارند نشان از اسلامی بودن و ولایی بودن ارتش است.
 
قلی پور اظهار کرد: پس از پیروزی انقلاب، در شرایطی که دشمنان کمین کرده انقلاب و به تبعیت از آنان دوستان نا آگاه، نغمه شوم و خطرناک انحلال ارتش را سرداده بودند و ارتش در حساس‌ترین شرایط حیات خود قرار گرفته بود، امام خمینی(ره) به عنوان بزرگترین حامی ارتش پای در میدان نهاد و نقشه شوم دشمنان انقلاب را باطل کرد.
 
وی افزود: امام خمینی(ره) طی پیامی، با قاطعیت هرچه تمامتر به ضرورت حفظ ارتش در جهت انسجام، یکپارچگی و وحدت ارتش، فرمان تاریخی و مهمی را صادر و روز 29 فروردین را روز ارتش نامگذاری کردند.
 
یادآور می‌شود، در این مراسم چند تن از قاریان برجسته ارتشی به تلاوت قرآن پرداخته و از قاریان  برتر تجلیل شد.
 
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: