کد خبر: 3804685
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۳
گروه اجتماعی ــ سرپرست معاونت هنری و سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از برگزاری دومین جشنواره مد و لباس ایرانی ـ اسلامی از ٢٨ تا ٣١ فروردین‌ماه به میزبانی شهرستان ساری خبر داد.
برگزاری جشنواره مد و لباس ایرانی اسلامی در ساریبه گزارش ایکنا از مازندران، به نقل از روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، سیدعلی علوی، سرپرست معاونت هنری و سینمایی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: دومین جشنواره مد و لباس ایرانی اسلامی از ٢٨ تا ٣١ فروردین به میزبانی شهرستان ساری در مجتمع فرهنگی و هنری این اداره کل با حضور فعالان، طراحان و تولیدکنندگان حوزه مد و لباس استان برگزار شد.
وی افزود: برگزاری چنین جشنواره‌ای نشان می‌دهد؛ ظرفیت تولید محصولاتی که مورد پسند ذائقه مردم باشد و توان تولید انبوه نیز داشته باشند، وجود دارد.
علوی تصریح کرد: امید است با برگزاری جشنواره‌های استانی مد و لباس، شاهد شکوفایی هر چه بیشتر این هنر صنعت در مازندران باشیم و ارتباط پویا میان انجمن‌ها و نهادهای فعال در حوزه مد و لباس برقرار شود تا گام های موثری در عرصه «رونق تولید» برداریم.
یادآور می‌شود، جشنواره مد لباس امسال در قالب نمایشگاهی برپا شده و از هنرها و آثار جدید در حوزه مد و لباس  به نمایش گذاشته شده است.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: