کد خبر: 3804752
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۷
گروه مسابقات – در حاشیه شصت و یکمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن مالزی نمایشگاه کوچکی از آثار مؤسسه جاکیم در معرض نمایش گذاشته شده است.

برپایی نمایشگاه آثار جاکیم در حاشیه مسابقات بین‌المللی قرآن مالزیبه گزارش خبرنگار اعزامی ایکنا به مالزی؛ در حاشیه مسابقات بین‌المللی قرآن کشور مالزی نمایشگاهی در قالب چند میز، که حاوی آثار مؤسسه جاکیم است، برپا شده و این نمایشگاه کوچک آخرین آثار این مؤسسه را که مؤسسه برگزارکننده مسابقات بین‌المللی مالزی است در معرض دید شرکت‌کنندگان این دوره از مسابقات و همچنین مردمی که برای تماشای مسابقات به سالن پلنری می‌آیند قرار داده است.
در این نمایشگاه آثاری همچون قرآن‌های دست‌نویش قرآن‌آموزان مؤسسه جاکیم در نمونه‌های مختلف و نیز قرآن‌های چاپ شده در قطع‌های گوناگون از سوی این موسسه نمایش داده شده است.
نمایش صفحاتی از قرآن‌های دست‌نویس در سده‌های گذشته از سوی هنرمندان کشورهای مختلف از جمله ترکیه عثمانی، مصر و ... از دیگر بخش‌های این نمایشگاه است. در این بخش دو اثر از هنرمندان ایرانی نیز به نمایش گذاشته شده است و تنها اطلاعاتی که در مورد این آثار وجود دارد تاریخ نگارش آنهاست.
یادآور می شودT شصت و یکمین دوره مسابقات بین المللی قرآن مالزی از روز ۲۶ فروردین ماه با برگزاری مراسم افتتاحیه آغاز شد و روز ۳۱ همین ماه نیز با برگزاری مراسم اختتامیه به کار خود پایان می‌دهد.
هادی موحد امین، نماینده کشورمان در این دوره از مسابقات است که تلاوت خود را پنجشنبه شب ۲۹ فروردین ماه اجرا خواهد کرد.

انتهای پیام 

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: