کد خبر: 3804805
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۷
فدایی:
گروه سیاست و اقتصاد - استاندار کرمان گفت: ارتش مظهر اقتدار ملی و مظهر نظم و انضباط، مدنیت، اسلامیت، سلامت اداری، اقتصادی فراجناحی بودن و ملی بودن است.

به گزارش ایکنا از کرمان، محمدجواد فدایی، استاندار کرمان امروز 29 فروردین‌ماه در مراسم رژه نیروهای مسلح با تبریک روز ارتش گفت: چهار ویژگی در نیروهای مسلح و ارتش ما وجود دارد که همراهی با انقلاب اسلامی و ملت نخستین ویژگی است.
وی افزود: ارتش از آستانه روزهای پیروزی انقلاب تا امروز در همه صحنه‌های مهم پیوند خود با ملت و فداکاری خود در برابر ارزش‌های بزرگ اسلامیت، ایرانیت و جمهوریت را به خوبی نشان داده است.
فدایی تصریح کرد: در آستانه پیروزی نهضت اسلامی بودیم و اگر ارتش به ندای امام پاسخ مثبت نمی‌داد، انقلاب به پیروزی نمی‌رسید و ارتش در روزهای بعد از انقلاب نیز همواره برای دفاع از نظام و کشور در صحنه حضور داشت و مقاومت و ایستادگی کرد.
وی با اشاره به اینکه ایثار همه کسانی که در دفاع مقدس و همه صحنه‌های دفاع از کشور فداکاری کرده‌اند ارج می نهیم، بیان کرد: ویژگی دوم ارتش و نیروهای مسلح، اطاعت از امام و رهبری معظم انقلاب است و هر جا دستور و فرمانی داده و مسیری برگزیدند، ارتش در خط مقدم اطاعت بود.
استاندار کرمان گفت: زمانی که امام(ره) فرمود، نیروهای مسلح در گروه‌ها و احزاب وارد نشوند، ارتش امتحان خوبی را در دوران انقلاب پس داد.
وی با اشاره به اینکه اقتدار به لحاظ آرامش ویژگی دیگر نیروهای ماست، تصریح کرد: ارتش مظهر اقتدار ملی و مظهر نظم و انضباط، مدنیت، اسلامیت، سلامت اداری، اقتصادی فراجناحی بودن و ملی بودن است.
فدایی تأکید کرد: امروز ارتش مایه آرامش ملت و مایه آرامش ملت‌های منطقه است و دلاوران نیروی دریایی ارتش جمهوری سلامی از خلیج فارس تا خلیج عدن و از دریای عمان تا دریای مدیترانه در آب‌های آزاد با پرچم جمهوری اسلامی مقتدارنه حضور دارد.
وی تصریح کرد: ارتش، سپاه و بسیج در خط رهبری معظم در پی ایجاد آرامش برای مردم خود و منطقه هستند و ما به رغم داشتن قدرت، تابع قانون هستیم و ملت بزرگ ما اهل تجاوز نیست و هیچ‌گاه هیچ تجاوزی را هم نخواهد پذیرفت.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: