کد خبر: 3804823
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۸
گروه سیاست و اقتصاد - استاندار اصفهان گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران برخلاف دیگر ارتش‌های دنیا، فقط در جهت منافع ملی کشور و تحقق آرمان‌های الهی حرکت می‌کند.

ارتش باید با رعایت نظم در راه حفظ امنیت کشور بکوشدبه گزارش ایکنا از اصفهان، عباس رضایی، استاندار اصفهان، امروز پنجشنبه 29 فروردین در مراسم گرامیداشت روز ارتش اظهار کرد: ارتش و دیگر نیروهای مسلح در حفظ امنیت داخلی و خارجی و اقتدار کشور نقش مهمی داشته و دارند و همواره از مرزها و آرمان‌های مردم و انقلاب دفاع می کنند.
وی ادامه داد: لطف و مهربانی، مردمداری، دشمن‌ستیزی و دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران  از ویژگی‌های مهم ارتش است. ارتش با تکیه بر این صفات الهی، در کنار مردم می باشد و در حوادث و بلایای طبیعی از جمله سیل اخیر کمک رسان مردم بوده و هستند.
استاندار اصفهان افزود: به صلاحدید امام (ره) رویکرد ارتش یک رویکرد الهی شد و  نیروهای مومن و متعهدی مانند شهید صیار شیرازی را در دل جای داد و این ارگان امروزه برخلاف دیگر ارتش‌های دنیا، فقط در جهت منافع ملی کشور و تحقق آرمان‌های الهی حرکت می‌کند.
رضایی با بیان اینکه دشمنان به خاطر ترس از نیروهای مسلح ایران هر روز موانعی برای آن ها ایجاد می کنند، خاطر نشان کرد: آنها با طرح تحریم‌هایی ناجوانمردانه و یا تهدید و تهمت ناروا نسبت به سپاه پاسداران تلاش می‌کنند تا از پیشرفت کشور جلوگیری کنند.
وی گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران پس از انقلاب اسلامی با قرار دادن تکیه بر امر مهم آموزش به عنوان یک الگوی اصلی، همواره به دنبال دفاع از مرزهای کشور بوده است.
استاندار اصفهان تصریح کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران باید با رعایت نظم و هماهنگی و تبعیت از فرماندهی کل قوا  و با الگوگیری از فرماندهان بزرگی همچون شهید صیاد شیرازی، این مسیر با قدرت بیشتری ادامه دهد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: