کد خبر: 3804848
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۰
گروه اجتماعی- معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی، با بیان اینکه باید جوانان را باور کنیم، گفت: اعتماد و باور باید همراه با یکدیگر باشند تا بتوانیم به خوبی از پتانسیل قشر جوان استفاده کنیم.

به گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، علیارراستگو، معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی، روز گذشه در جشنواره روز جوان، گفت: هر جامعه که قشر جوان با نشاط و پر جنب‌وجوش داشته باشد، نسبت به آینده امیدوار خواهد بود و ما باید جوانان را ارج نهاده و از پتانسیل آن‌ها استفاده کنیم.
وی با اشاره به مطالبه گری جوانان، یادآوری کرد: امروز جوانان سؤالات بسیار زیادی در حوزه خدماتی، اقتصادی و سیاسی دارند و ما وظیفه خودمان می‌دانیم که پاسخگو بوده و ارتباط خوبی با جوانان داشته باشیم و باید بگویم که در جلسات مربوط از جوانان و سمن‌ها استفاده می‌کنیم.
راستگو ادامه داد: باید جوانان را باور کنیم؛ اعتماد و باور باید همراه با یکدیگر باشند تا بتوانیم به خوبی از پتانسیل قشر جوان استفاده کنیم؛ در تغییراتی که اخیراً صورت داده‌ایم، از قشر جوان در حوزه‌های مدیریتی استفاده کردیم و دیدگاه ما نیز این است که باید این کار صورت بگیرد.
 معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی در خصوص کمک رسانی آذربایجان شرقی به سیل زدگان کشور، عنوان کرد: از ابتدای سیل، مردم غیرتمند استان آذربایجان شرقی 97 کامیون تریلی کمک‌های مردمی را توسط سازمان‌های هلال احمر، سپاه و کمیته امداد جمع‌آوری و راهی استان‌های سیل‌زده کرده‌اند.
وی اضافه کرد: از کشورهای همسایه نیز 7 کامیون از اقلام موردنیاز برای سیل زندگان کشورمان دریافت کرده‌ایم که 2 دستگاه مربوط به ترکیه، 4 دستگاه مربوط به روسیه و یک دستگاه مربوط به گرجستان است.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: