کد خبر: 3805076
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۴
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ مدیر مؤسسه جامعة‌القرآن کریم شاهرود از آموزش و تربیت بیش از ۱۵۰حافظ کل قرآن در این مؤسسه خبر داد و گفت: بیشترین حافظ آموزش‌‌‌دیده در این مؤسسه در رده سنی جوانان هستند.

آموزش و تربیت بیش از ١٥٠ حافظ کل قرآن در شاهرود

به گزارش ایکنا از سمنان، نیره عامریان، مدیر مؤسسه جامعة‌القرآن‌کریم شاهرود امروز، 31 فروردین در جمع خبرنگاران با بیان اینکه بیش از ۱۵۰ حافظ کل قرآن در این مؤسسه آموزش دیده‌اند اظهار کرد: بیشترین حافظ آموزش دیده در این مؤسسه در رده سنی جوانان هستند که مربیان این مؤسسه از قرآن آموزان همین مؤسسه هستند که حفظ کل قرآن را در این مؤسسه آموزش دیده‌اند و همگی موفق و برتر هستند.

وی ادامه داد: ۲۵ نفر از مربیان مؤسسه در زمینه آموزش و برنامه‌های فرهنگی نیز فعالیت دارند که این برنامه‌ها در طول سال و مناسبت‌های مختلف در شهرستان شاهرود برگزار می‌شود که مؤسسه جامعة‌القرآن کریم شاهرود در سه بخش نوجوانان، جوانان و بزرگسالان فعالیت‌های آموزشی و فرهنگی دارد.

عامریان با تأکید بر اینکه اخلاص و ارزش‌گذاری در اهداف و اولویت‌بندی، قرآن را سرلوحه زندگی فردی و اجتماعی قرار دادن و انس با قرآن کریم از مهم‌ترین عوامل موفقیت این مؤسسه است، بیان کرد: هدفمند بودن برنامه‌ها و شرکت در دوره‌های متعدد آموزشی و ارتباط با استادان مختلف از دیگر عوامل موفقیت موسسه جامعة‌القرآن‌الکریم شاهرود است.

مدیر مؤسسه جامعة‌القرآن شاهرود با اشاره به اینکه آموزش‌های مدارس و دانشگاه‌ها و سایر رسانه‌ها باید همگام با سبک زندگی اسلامی باشد و همه با هم و با یک هدف برای ارتقای جامعه اسلامی حرکت کنند، یادآور شد: آموزش خانواده‌ها در بخش سبک زندگی اسلامی، معرفی خانواده‌های موفق اسلامی قرآنی و ارائه راهکارهای مفید و نیز نشان دادن الگوهای عملی نه فقط صوری به جامعه می‌تواند در سوق دادن جوانان به سمت معنویت تاثیر بسزایی داشته باشد.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: