کد خبر: 3805081
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۰
گروه فعالیت‌های قرآنی ـ حسین لازم‌سعیدی به عنوان سرپرست کارگروه قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان منصوب شد.

سرپرست کارگروه قرآن و عترت ارشاد خوزستان منصوب شدمحمد جوروند، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در گفت‌وگو با ایکنا از خوزستان، اعلام کرد: حسین لازم سعیدی به عنوان سرپرست کارگروه قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان منصوب شد.

وی توضیح داد: در چارت سازمانی ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاونت قرآنی در استان‌ها به نام کارگروه قرآنی ابلاغ شده که چیزی بالاتر از رئیس ستاد است. وزارتخانه، معاونت قرآن را به نام کارگروه قرآنی در چارت به ما ابلاغ کرده است. در حال حاضر تلاش‌هایی توسط معاونت قرآن صورت می‌گیرد که کارگروه‌ها در استان‌ها به معاونت قرآن تبدیل شوند.

جوروند همچنین درباره جلسات شورای قرآن گفت: دو سه سال پیش جلسات شورای قرآن را برگزار کردیم و حالا هم در آخرین جلسه شورای فرهنگ عمومی که برگزار شد، خانم موسوی‌ نماینده مؤسسات قرآنی گزارش کاملی در مورد فعالیت‌های قرآنی مؤسسات قرآنی ارائه کرد و از این پس بنا داریم که در جلسات فرهنگ عمومی به صورت مستمر یک بخشی را به فعالیت‌های قرآنی ادارات کل در خوزستان اختصاص دهیم.

گفتنی است، پیش از این سید کریم موسوی مسئولیت کارگروه قرآن و عترت ارشاد خوزستان را بر عهده داشت.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: