کد خبر: 3805140
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۲
گروه اجتماعی ــ رئیس سازمان بسیج فرهنگیان آذربایجان‌شرقی، گفت: همایش ملی نقش آموزش و پرورش در عملیاتی ساختن بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی ۱۲ اردیبهشت‌ماه سال‌جاری در تالار معلم تبریز برگزار می‌شود.

همایش نقش آموزش و پرورش در عملیاتی نمودن «گام دوم انقلاب» در تبریز برگزار می‌شود

به گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، مسلم اورنگی، رئیس سازمان بسیج فرهنگیان استان، امروز، 31 فروردین‌ماه در جمع خبرنگاران گفت: همایش ملی نقش آموزش و پرورش در عملیاتی ساختن بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی 12 اردیبهشت‌ماه سال‌جاری در تالار معلم  تبریز برگزار می‌شود.

وی سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و نقش آن در تحقق اهداف بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در آموزش و پرورش و گسترش و توسعه دانشگاه فرهنگیان و نقش آن در تربیت معلمان جوان انقلابی را از محورهای همایش اعلام کرد.

وی بیان کرد: تکریم و ارتقای منزلت معلم در جامعه و نقش آن در ارتقای سرمایه انسانی شایسته در کشور، تربیت معلم در تراز انقلاب اسلامی با استفاده از رهنمودهای حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری، معرفی شاخص‌های معلم نمونه انقلابی با نگاهی به سیره و زندگی شخصیت شهید بزرگوار علامه مطهری به‌عنوان معلم الگو و توجه به کانون خانواده و تقویت ارتباط خانواده با مدرسه بر پایه زندگی اسلامی و ایرانی از دیگر محورهای همایش به‌شمار می رود.

اورنگی‌ گفت: پژوهشگران می‌توانند مقالات خود را در قالب محورهای ارائه شده تا پنجم اردیبهشت‌ماه به پایگاه دبیرخانه به نشانی gam2engelab ارسال کنند.

رئیس برگزاری همایش اضافه کرد: سخنران ویژه مراسم حجت‌الاسلام علی ذوعلم،  رئیس پژوهشکده فرهنگ و مطالعات اجتماعی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی و معاون مؤسسه پژوهشی حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری و حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز خواهند بود.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: