کد خبر: 3805155
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۸
گروه مؤسسات قرآنی مردم‌نهاد ــ طی هفته آخر فروردین‌ماه برنامه‌های متنوع و متعددی از جمله برگزاری کارگاه تجوید و صداسازی در واحدهای شاهرود و علی‌آباد کتول مؤسسه کریمه آل‌رسول(س) برگزار شد.

به گزارش ایکنا؛ کارگاه تجوید و صداسازی ویژه بانوان و با حضور بیش از ۲۰ حافظ، قرآن‌آموز و مربی قرآن به مدت سه روز تا ۳۰ فروردین‌ماه، با تدریس بایست، داور کشوری، در واحد شاهرود مؤسسه کریمه آل‌رسول (س) برگزار شد.

همچنین حجت‌الاسلام سیدابوالفضل حکیمی، مدیر مؤسسه فرهنگ قرآن و عترت کریمه در بازدید از واحد بانوان کلاله از نزدیک برنامه‌ها و سطح برپایی کلاس‌ها و تدریس اساتید ارزیابی کرد و در ادامه به قرآن‌آموزان برتر در مقاطع مختلف خردسال، نوجوانان و جوانان جوایزی اعطا شد.

بنابر این گزارش، در واحد علی‌آباد کتول مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت کریمه آل‌رسول (س)، مراسم روز ارتش همراه با جشن میلاد با سعادت منجی عالم بشریت حضرت بقیةالله (عج)، پنج‌شنبه، ۲۹ فروردین‌ماه، همراه با قرائت زیارت آل‌یاسین، مولودی‌خوانی، اجرای برنامه خردسالان و سخنرانی حجت‌الاسلام حکیمی، مدیر مؤسسه پیرامون عمل به قرآن و انفاق‌های واقعی و خداپسندانه و تأکید بر کمک‌های نقدی و غیرنقدی به سیل زدگان استان گلستان و سایر استان‌ها برگزار شد.

در واحد گرگان این مؤسسه نیز طی مراسمی با حضور علی اصغر زنگانه، عضو هیئت مؤسس مؤسسه کریمه، به نفرات برتر در آزمون تجوید سطح دو هدایایی همراه با گواهینامه اعطا شد.

یادآور می‌شود، مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت کریمه آل‌رسول (س) فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ از علی‌آباد کتول آغاز کرد که در حال حاضر دارای واحد آموزشی در شهرستان‌های علی‌آباد، فاضل‌آباد، مزرعه کتول، گرگان، دارکلاته، قرق، تقی‌آباد، برفتان، سنگدوین، کلاله، گنبد، یمغان، شاهرود و قم است. همچنین دفتر مرکزی این مؤسسه در شهر مقدس قم است.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: