کد خبر: 3805207
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۶
گروه اجتماعی ــ فرمانده سپاه فجر فارس با بیان اینکه مسیر انتظار از مسیر ولادت امام حسین(ع) می‌گذرد، گفت: منتظر واقعی کسی است که پیام عاشورایی امام حسین(ع) را درک کرده و به آن عمل کند.

به گزارش ایکنا از فارس، سردار سیدهاشم غیاثی، فرمانده سپاه فجر فارس، امروز، 31 فروردین‌ماه در دیدار با مدیرکل صدا و سیمای این استان که به مناسبت فرارسیدن روز سپاه برگزار شد، گفت: مسیر انتظار از سوم شعبان سالروز ولادت امام حسین(ع) آغاز شده و به نیمه شعبان می‌رسد و منتظر واقعی کسی است که پیام عاشورایی امام حسین‌(ع) را درک کرده و به آن عمل کند تا در زمرۀ یاران حقیقی امام عصر(عج) قرار بگیرد.
وی با بیان اینکه سپاه در طول 40 سال عمر انقلاب اسلامی همواره روحیه عاشورایی، مهدوی و انقلابی خود را حفظ کرده است، گفت: عاشورایی، مهدوی و انقلابی عمل کردن سه شاخصه مهم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در راستای نهضت جهانی انتظار هستند.
فرمانده سپاه فجر با تصریح اینکه یاوه‌گویی‌های رئیس جمهور آمریکا در مورد سپاه یک اقدام از پیش شکست خورده است، گفت: تهدیدات استکبار جهانی تأثیری در عزم راسخ پاسداران انقلاب اسلامی ندارد و این نیروی انقلابی در راستای اهداف بلند انقلاب اسلامی و خدمت به مردم ایران اسلامی مانند گذشته فعال و موفق عمل خواهد کرد.
 
یاوه‌گویی‌های آمریکا زمینه برای ابراز محبت مردم به سپاه فراهم کرد
وی با تجلیل از ابراز محبت اقشار مختلف مردم نسبت به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: یاوه‌گویی‌های رئیس جمهور و دولت آمریکا نه تنها راه به جایی نبُرد بلکه فرصت و زمینه‌ای را برای اِبراز محبت و حمایت مردم، شخصیت‌ها و جریان‌های فکری مختلف از سپاه فراهم آورد و القائات رسانه‌ای جبهه استکبار شکست خورد.
غیاثی با بیان اینکه حضور سپاه در خدمت‌رسانی به مردم موجب تقویت و تعمیق پیوند مردم با فرزندان انقلاب اسلامی در نیروهای مسلح شده است، گفت: گرچه اقدام مذبوحانه آمریکا بر علیه سپاه با وقوع حادثه سیل در کشور مقارن شد اما نیروهای انقلابی سپاه دچار حاشیه نشدند و تمرکز خود را بر خدمت‌رسانی خالصانه به حادثه دیدگان در نقاط مختلف کشور معطوف کردند.
وی با تأکید بر اهمیت مقابله صداو و سیمای جمهوری اسلامی ایران با هجوم رسانه‌ای و فرهنگی دشمنان انقلاب اسلامی به اذهان قشر نوجوان و جوان کشور، گفت: حضور سپاه فجر و گروه‌های جهادی بسیج فارس در استان‌های لرستان و خوزستان نام فرزندان انقلابی فارس را در کشور برجسته کرد و نقش صدا و سیما در مستندسازی و پخش گزارش‌های خبری از اقدامات جهادی این جوانان انقلابی در امدادرسانی به سیل‌زدگان بسیار مهم و در جامعه تاثیرگذار است.
 
پیگیری امور 52 روستا در غرب اهواز از سوی سپاه فجر
فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه پیگیری امور 52 روستا در غرب اهواز به سپاه فجر فارس محول شده است، گفت: ترمیم و تقویت سیل‌بندها، برپایی آشپزخانه با ظرفیت پخت 3000 هزار پُرس غذا در روز، ارائه خدمات بهداشتی و پزشکی، توزیع دارو، ایجاد و بازسازی راه‌های دسترسی و تسهیل در اسکان سیل‌زدگان در مناطق امن از جمله فعالیت‌های سپاه فجر در استان خوزستان است.
وی با اشاره به اینکه اقدامات آمریکا برای خدشه به نهاد انقلابی سپاه با ایستادگی پاسداران و با اعلام حمایت مردم از سپاه به شکست منتهی شده است، گفت: پیروزی‌های چشمگیر سپاه در مقابله با تروریست‌ها در منطقه و نقش بر آب شدن طرح‌های آمریکایی‌ها برای تسلط بر منطقه خشم و عصبانیت سردمداران استکبار جهانی را در پِی داشته است.
غیاثی همچنین با تبریک فرارسیدن نیمه شعیان سالروز ولادت امام عصر(عج)، گفت: پیاده‌روی مردم مومن شیراز به سمت حرم مطهر حضرت احمدبن موسی(ع) در روز نیمه شعبان تجدید پیمان با آرمان‌های مهدوی انقلاب اسلامی در سایه عنایات ائمه اطهار(ع) به خصوص امام عصر حضرت مهدی(عج) است.
انتهای پیام 
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: