کد خبر: 3805273
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۸
گروه جلسات و محافل - دارالقرآن نفحات، همرمان با فرا رسیدن نیمه شعبان و ایام ولادت حضرت حجت‌بن‌الحسن(عج) اقدام به برگزاری کرسی‌های تلاوت قرآن کرد.

کرسی‌های نفحات ویژه نیمه شعبان

به گزارش ایکنا؛ کرسی تلاوت ۳۵۴ نفحات القرآن شنبه ۳۱ فروردین پس از نماز عشاء در مسجد جامع رسول اکرم(ص) واقع در تهرانسر، چهارراه صدف با تلاوت حبیب صداقت برگزار خواهد شد.

کرسی تلاوت ۳۵۵ نفحات القرآن یکشنبه ۱ اردیبهشت ماه پس از نماز عشاء در مسجد الغدیر واقع در تهرانسر، شهرک دریا با تلاوت حسین فردی برگزار می‌شود.

همچنین کرسی ۳۵۶ نفحات ۲ اردیبهشت پس از نماز عشا با تلاوت  محمدهادی صلحجو در مسجد النبی(ص) تهرانسر برگزار خواهد شد.

در این کرسی‌ها برگه‌های تدبر و تفسیر آیات میان مستمعان توزیع و به کودکان و نوجوانان حاضر در کرسی فقط به دلیل حضور در مسجد جوایزی اهدا می‌شود.

از برنامه‌های دیگر کرسی‌های تلاوت نفحات، طرح حفظ موضوعی قرآن ویژه جوانان و نوجوانان مساجد است. بدین صورت که دفترچه‌های حفظ موضوعی بین داوطلبان توزیع و سپس به صورت هفتگی از میزان پیشرفتشان سؤال می‌شود و در پایان هر فصل به نفرات برتر کمک‌هزینه سفر مشهد مقدس و جوایز دیگری تقدیم می‌شود.

همچنین کرسی‌ها از‌ طریق نرم‌افزارهای اینستاگرام در صفحه nafahat.video@ و برنامه لحظه‌نگار پخش می‌شود.

مساجدی که خواستار برگزاری این کرسی‌های تلاوت هستند می‌توانند با شماره ۰۹۱۲۸۰۴۶۸۴۳ روابط عمومی دارالقرآن نفحات‌القرآن تماس بگیرند و برای برگزاری این کرسی‌های تلاوت در مسجد اعلام آمادگی کنند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: