کد خبر: 3805577
تاریخ انتشار: ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۰
کانون خبرنگاران نبأ ــ همزمان با سراسر کشور به همت دفتر استانی سازمان هنری رسانه‌ای اوج و کارگروه هنر و رسانه جبهه فرهنگی مردمی همدان کمپین «کاری از دستِ تو بر‌می‌آید» در همدان نیز آغاز به کار کرد.

به گزارش کانون خبرنگاران ایکنا، نبأ؛ کمپین «کاری از دستِ تو بر‌می‌آید» به همت نماینده سازمان هنری رسانه ای اوج در استان همدان و کارگروه هنر و رسانه جبهه فرهنگی مردمی استان همدان، همزمان با سراسر کشور در همدان نیز به اجرا گذاشته شد.

این کمپین که به همت خانه طراحان سازمان هنری رسانه‌ای اوج در راستای جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای استان‌های سیل‌زده کشور، در سراسر کشور راه‌اندازی شده است، در استان همدان آغاز به کار کرد.

این طرح با همکاری معاونت فرهنگی اجتماعی سپاه انصارالحسین(ع)، در قالب کمپین محیطی بر روی بیلبوردهای شهری و اطلاع‌رسانی از طریق پوستر و موشن گرافیک در فضای مجازی (کانال‌ها، گروه‌ها و خبرگزاری‌های محلی) جهت اطلاع مردم استان همدان به اشتراک گذاشته شده است.

علاقه‌مندان و خیرین همدانی می‌توانند جهت مشارکت در این کمپین کمک‌های نقدی خود را از طریق شماره‌های کمیته امداد امام خمینی(ره) *8877*99# و جمعیت هلال احمر *780*112# به دست مردم سیل‌زده کشور برسانند.

الهام مؤذنی

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: