کد خبر: 3805639
تاریخ انتشار: ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰
گروه اجتماعی ــ فرمانده سپاه نهاوند کفت: کمک‌های غیر نقدی مردم نهاوند در قالب ۶ کامیون امروز با حضور مسئولان شهرستان به مناطق آسیب‌دیده از سیل استان لرستان ارسال شد.

6 کامیون کمک غیرنقدی مردم نهاوند به مناطق سیل زده لرستان ارسال شدبه گزارش ایکنا از همدان، به نقل از پایگاه خبری گرو، حسن مرادی، فرمانده سپاه نهاوند، اظهار کرد: کمک‌های غیر نقدی مردم نهاوند در قالب 6 کامیون امروز با حضور مسئولان شهرستان به مناطق آسیب‌دیده از سیل استان لرستان ارسال شد.
وی گفت: این کمک‌ها با مشارکت دفتر امام جمعه، فرمانداری، هیات امنا و پایگاه مقاومت مسجد کوی شهید حیدری و میدان میوه و تره‌بار شهرستان نهاوند جمع‌آوری شده است.
فرمانده سپاه نهاوند گفت: این محموله شامل 500 کیلو برنج، بیش از 50 پتو، انواع البسه، نان، فرش، انواع کنسرو و تن ماهی، روغن ، رب گوجه، قند و چای و دیگر ملزومات مورد نیاز سیل‌زدگان به ارزش تقریبی 75 میلیون تومان است.
وی افزود: با احتساب این کمک‌ها تا کنون هفت مرحله کمک‌های نقدی و غیر نقدی مردم شهرستان به ارزش 460 میلیون تومان به استان‌های لرستان و گلستان ارسال شده است.
مرادی از مردم خواست کمک‌های نقدی و یا غیر نقدی خود را به ویژه در زمینه اجناس و مایحتاج اولیه سیل‌زدگان تحویل پایگاه‌های مقاومت مساجد دهند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: