کد خبر: 3805663
تاریخ انتشار: ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۱
گروه فعالیت‌های قرآنی- سرپرست کانون‌های مساجد مازندران گفت: دو نفر در رشته قرائت تقلیدی و یک نفر در رشته اذان پس از داوری آثار ارسالی به دبیرخانه دبیرخانه جشنواره قرآنی مدهامتان، جواز حضور در مرحله کشوری این جشنواره را کسب کردند.
حضور ۳ نماینده از مازندران در جشنواره کشوری مدهامتانبه گزارش ایکنا از مازندران به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران حجت‌الاسلام محمود علیخانی، سرپرست کانون‌های مساجد مازندران با اشاره به اجرای موفق مرحله استانی سیزدهمین دوره جشنواره قرآنی مدهامتان ویژه اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان با همکاری دانشگاه مازندران، گفت: نفرات برتر این جشنواره نهم اردیبهشت ماه جاری  برای حضور در مرحله کشوری به مشهد مقدس اعزام می شوند.
وی با بیان اینکه سهمیه مازندران برای اعزام به مرحله کشوری در رشته قرائت تحقیق برادران، دو نفر است، افزود: سهمیه حضور نفرات برتر رشته‌های قرائت تحقیق خواهران، حفظ کل، قرائت ترتیل و حفظ جزء 30 خواهران و  برادران برای مازندران، هر رشته یک نفر است.
 سرپرست ستاد هماهنگی و نظارت برکانون های فرهنگی هنری مساجد مازندران با اشاره به اینکه مطابق آئین نامه جشنواره مدهامتان در رشته‌های اذان و قرائت تقلیدی نفرات برتر پس از بررسی آثار ارسالی به صورت فایل صوتی تصویری به مرحله کشوری، دعوت خواهند شد، اظهار کرد: امیرمحمدمیرابی و سید محمدامین غفاری در رشته قرائت تقلیدی و عرفان حسن پور در رشته اذان پس از داوری آثار ارسالی از سوی دبیرخانه این جشنواره در مشهد، موفق به کسب جواز حضور در مرحله کشوری شدند.
وی ادامه داد: 12 نفر برتر مرحله استانی سیزدهمین جشنواره قرآنی مدهامتان از مازندران، از 10 الی 13 اردیبهشت در مشهد مقدس با سایر متسابقین برای کسب رتبه‌های برتر به رقابت می پردازند.
پایان پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: