کد خبر: 3805761
تاریخ انتشار: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۹
گروه مؤسسات قرآنی مردم‌نهاد ــ هدیه نقدی مشترک پنج میلیون ریالی از سوی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دفتر مرکزی مؤسسه مهد قرآن به حافظان کل قبول شده در دوره دهم آزمون «ترنم وحی» اختصاص یافت.

به گزارش ایکنا؛ به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی مؤسسه مهد قرآن، هدیه نقدی شامل دو میلیون ریال از سوی معاونت قرآن ارشاد و سه میلیون ریال از سوی دفتر مرکزی مهد قرآن برای حافظان کل قبول شده در مرحله کشوری دهمین دوره آزمون سراسری حفظ کل قرآن «ترنم وحی» 1397 اختصاص داده شد.
در مرحله کشوری دهمین دوره آزمون سراسری ترنم وحی، 114 حافظ کل از مهد قرآن‌های سراسر کشور شرکت داشتند که 60 حافظ کل قرآن، موفق به کسب حد نصاب قبولی از سوی داوران بین‌المللی شدند.
هرساله به حافظان کل عضو مهد قرآن که در آزمون حفظ کل قرآن به همراه ترجمه و تدبر ترنم وحی موفق به اخذ حد نصاب قبولی و گواهینامه مربوطه می‌شدن، یک سکه تمام بهار آزادی اهدا می‌شد که در دوره دهم در سال 97 به دلیل محدودیت‌های مالی و افزایش قیمت‌ها، در مراسم اعطای گواهینامه حفظ و جوایز مبلغ پنج میلیون ریال کارت هدیه به آنها تقدیم شد که در پیگیری‌های به عمل آمده، مبلغ پنج میلیون ریال دیگر تأمین و به قهرمانان قرآنی اهداء شد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: