کد خبر: 3805768
تاریخ انتشار: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۵
کانون خبرنگاران نبأ ــ تیم جهادی و خیرین سلامت بیمارستان علامه کرمی اهواز در منطقه سیل‌زده خوزستان به صورت مستمر و شبانه‌روزی در حال امدادرسانی است.

خیرین سلامت بیمارستان علامه کرمی اهواز در مناطق سیل‌زده

به گزارش کانون خبرنگاران ایکنا، نبأ؛ محمد حسین ملایی، رئیس بیمارستان علامه کرمی اهواز با اعلام این خبر گفت: پزشکان بیمارستان خیریه علامه کرمی اهواز با ویزیت رایگان بیماران و برطرف کردن مشکلات درمانی در مناطق سیل‌زده درحال خدمت‌رسانی هستند.

ملایی  اظهارکرد: پزشکان بیمارستان خیریه علامه کرمی اهواز با ویزیت رایگان بیماران و برطرف کردن مشکلات درمانی در مناطق سیل‌زده حضور یافتند و در این طرح به بیماران مناطق سیل‌زده که بیشتر آن‌ها از مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) هستند، خدمات درمانی، دارویی و اقلام بهداشتی ارائه دادند.

خیرین سلامت بیمارستان علامه کرمی اهواز در مناطق سیل‌زده

وی افزود: این طرح با هماهنگی دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در استان، کمیته امداد امام خمینی(ره) و مؤسسه خیریه شفای آلام انجام شده است.

رئیس بیمارستان علامه کرمی تأکید کرد: قطعاً ادامه روند ارائه خدمات بهداشتی و دارویی به این عزیزان و نیازمندان مستمند، به همکاری همه جانبه شما مردم نوع‌دوست و نیکوکار وابسته است.

بیمارستان علامه کرمی تنها بیمارستان خیریه غرب و جنوب غرب کشور، بزرگترین حامی بیماران نیازمند در خوزستان است و تاریخ اعزام دوازدهمین مرحله گروه جهادی ۱۲، ۱۳، ۱۶ و ۱۹ فروردین سال ۹۸ است.

خیرین سلامت بیمارستان علامه کرمی اهواز در مناطق سیل‌زده

امیر رسولی، مشاور خیرین سلامت و رئیس بیمارستان علامه کرمی اهواز نیز گفت: این تیم جهادی و خیرین سلامت بیمارستان علامه کرمی اهواز در مناطق سیل زده استان خوزستان شامل مناطق و روستاهای سیل‌زده شهرستان‌های اهواز بخش شعیبیه شوشتر، حمیدیه و سوسنگرد به صورت شبانه‌روزی و گسترده به ویزیت بیماران پرداختند.

حسین عبدالعزیزی 

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: