کد خبر: 3805899
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۲
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد با هدف افزایش مشارکت مردم در نمایشگاه قرآن، اقدام به راه‌اندازی باشگاه همراهان نمایشگاه کرده و از از طریق این باشگاه بن کارت خرید از نمایشگاه قرآن اعطا می‌شود.

به گزارش ایکنا، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی بیست‌وهفتمین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، باشگاه همراهان نمایشگاه بخشی از سامانه‌ الکترونیکی این دوره از نمایشگاه است که از سوی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی راه‌اندازی شده است.
هدف اصلی این باشگاه، مشارکت و افزایش هرچه بیشتر بازدیدکنندگان و شرکت‌کنندگان در برنامه‌های نمایشگاه قرآن به صورت حضوری و مجازی است و این هدف را از طریق تعریف فعالیت‌هایی نظیر نظرخواهی‌، مسابقات، دوره‌های آموزشی مجازی، دعوت به عضویت آشنایان در باشگاه و دیگر فعالیت‌های فرهنگی و اطلاع‌رسانی پیگیری می‌کند.
در این دوره ۱۰ میلیارد ریال برای اعطای بن خرید از نمایشگاه به ۱۶۰۰۰ نفر از اعضای باشگاه در نظر گرفته شده و نحوه تخصیص آن به این صورت است که افراد با انجام هر یک از فعالیت‌های تعریف شده در باشگاه، مقدار مشخصی امتیاز دریافت می‌کنند.
پس از رسیدن این امتیازات به حد نصاب‌های مشخص شده، می‌توانند بن خرید از محصولات عرضه شده در نمایشگاه قرآن را تا سقف مبلغ سه میلیون ریال برای هر فرد دریافت کنند.
با توجه به محدودیت بودجه و سهمیه ۱۶۰۰۰ نفره، اولویت تخصیص بن با کسانی است که زودتر عضو باشگاه همراهان شده و پس از کسب حدنصاب لازم، از طریق کارتابل خود درخواست دریافت بن را ارسال کنند.

اختصاص 10 میلیارد ریال بن کارت در نمایشگاه قرآن / اختصاص از طریق باشگاه همراهان

اختصاص 10 میلیارد ریال بن کارت در نمایشگاه قرآن / اختصاص از طریق باشگاه همراهان

انتهای پیام 

انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
سلمان منصوری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۰۷:۰۱
0
0
اشنایی اقشار مختلف جامعه وجذب جوانان ونوجوانان والخصوص جذب کودکان وخانواده ها به موسسات قرانی بجای مهدکودکهااز ابتدای سنین اموزش بسیارلازم است
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: