کد خبر: 3806967
تاریخ انتشار: ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۷
گروه مؤسسات قرآنی مردم‌نهاد ــ ثبت‌ نام سومین دوره مرکز شبانه‌روزی حفظ و مفاهیم قرآن امام سجاد(ع) قم وابسته به بیت‌الاحزان آغاز شد.

اعلام فراخوان سومین دوره مرکز شبانه‌روزی حفظ و مفاهیم قرآن امام سجاد(ع) قمحجت‌الاسلام حمیدرضا لیمویی، مدیر مدرسه شبانه‌روزی امام سجاد(ع) ویژه حفظ و مفاهیم یکساله کل قرآن کریم و وابسته به بیت‌الاحزان حضرت زهرا(س) استهبان در گفت‌وگو با خبرنگار ایکنا ضمن بیان این مطلب گفت: نام‌نویسی سومین دوره این مرکز طی اردیبهشت‌ماه و از طریق پایگاه‌ اینترنتی مؤسسه بیت‌الاحزان به نشانی beytolahzan.ir انجام می‌شود.
وی با تأکید بر اینکه در این مرکز صرفاً از آقایان علاقه‌مند ثبت‌نام به عمل می‌آید، ادامه داد: عدم تأهل و اشتغال به تحصیل و قبولی در مصاحبه ورودی و سپس موفقیت در دوره آزمایشی 45 روزه، از جمله شرایط حضور در این دوره یکساله است.
لیمویی با اشاره به اینکه مرکز فوق از آغاز فعالیت از سال 96 تاکنون موفق به تربیت 36 حافظ شده است، اضافه کرد: برگزاری دوره تربیت مربی حفظ قرآن همراه با اعطای مدرک، برگزاری کلاس تفسیر آیات به صورت روزانه، برپایی دوره تجوید، اخلاق و احکام و کارگاه تجربه سبک زندگی اسلامی، همچنین دوره آمادگی حضور در آزمون کارشناسی ارشد از جمله فعالیت‌های این مدرسه شبانه‌روزی بوده است.
یادآور می‌شود، مدرسه شبانه‌روزی حفظ و مفاهیم یکساله کل قرآن کریم امام سجاد(ع) وابسته به بیت‌الاحزان حضرت زهرا(س) استهبان است که در قم با حمایت اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان فعالیتش را در آستان مقدس امامزاده شاه جمال(ع) ادامه می‌دهد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: