کد خبر: 3807037
تاریخ انتشار: ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۷
از سوی مؤسسه نورالمجتبی(ع) انجام گرفت؛
گروه مؤسسات قرآنی مردم‌نهاد ــ گواهینامه دوره توانمندسازی مدیران مؤسسات قرآن و عترت سراسر کشور از سوی مؤسسه نورالمجتبی(ع) قم صادر می‌شود.

به گزارش ایکنا؛ گواهینامه شرکت‌کنندگان دوره توانمندسازی مدیران مؤسسات قرآن و عترت سراسر کشور که طی روزهای پایانی هفته گذشته از سوی مؤسسه فرهنگی ـ قرآنی نورالمجتبی(ع) استان قم و با مشارکت معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد، در دست صدور است.
احسان فریدونی، مسئول روابط عمومی این مؤسسه گفت: دوره فوق با حضور 120 مدیر برتری که حد نصاب لازم را طی دوره مجازی توانمندسازی در زمستان 97 کسب کردند، در مجموع 18 ساعت آموزشی در مجتمع یاوران حضرت مهدی(عج) جمکران برگزار شد.
رفتار سازمانی با تدریس حامد دهقانان، آشنایی با قوانین بیمه با مربیگری وحیدی‌فرد، آشنایی با قوانین مالیات با حضور سعید پورمحمود، فرهنگ اقتصاد قرآن با تدریس محمدرضا پورمعین، اخلاق مدیریت با حضور سیدمحسن میرباقری، ارتباط با مخاطب و فن با تدریس مصطفی ملایی، سواد رسانه‌ای با مربیگری نصیری، تیم‌سازی با حضور حاجی‌لری از جمله سرفصل‌های این دوره سه روزه بوده است.
یادآور می‌شود، علاقه‌مندان برای اطلاع و ثبت‌ نام در دوره‌ها می‌توانند به سامانه آموزشی مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت نورالمجتبی(ع) به نشانی https://nmi.ir مراجعه کنند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: