کد خبر: 3811533
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۲
گروه مؤسسات قرآنی مردم‌نهاد ـ مسابقه ملی قرآنی «صدای نور» با همکاری مرکز اجتماعی، فرهنگی و قرآنی امامزادگان یاسر و ناصر(ع) طرقبه با همکاری مؤسسه فردوس مشهد برگزار می‌شود.

مسابقه ملی «صدای نور» ویژه ضیافت الهی برگزار می‌شودجعفر حسینی، رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان خراسان رضوی در گفت‌وگو با خبرنگار ایکنا، گفت: مسابقه ملی «صدای نور» با هدف معرفی ساده و روان آیات قرآن با بهره‌گیری از تفسیر حجت‌الاسلام والمسلمین قرائتی امسال نیز همانند سال‌های گذشته در سطح  دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور و عموم مردم برگزار می‌شود.
وی اظهار کرد: آگاهی‌بخشی به افراد در مسائل روز جامعه، معرفی خط مشی مؤثر و کارآمد در زندگی افراد، زمینه‌سازی برای گسترش تفکر در آیات الهی، آشنایی با مهمترین معارف قرآن کریم، توانایی درک و فهم معنای آیات قرآن و برداشتن پرده ابهام و نشان دادن معنای باطنی و درونی الفاظ در آیات از جمله اهداف برگزاری این مسابقه قرآنی است.
حسینی درباره نحوه برگزاری آن نیز گفت: علاقه‌مندان برای شرکت در این مسابقه کافی است به یک پیام کوتاه 12 دقیقه‌ای گوش فرا داده و در پایان به دو سؤال تستی که در کانال‌های مسابقه در پیام‌رسان سروش، ایتا و روبیکا منتشر می‌شود، پاسخ دهند، در پایان ماه رمضان نیز به 10 نفر برتر کمک هزینه سفر به عتبات اهدا می‌شود.

رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان خراسان رضوی عنوان کرد: علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در مسابقه به کانال‌های مسابقه در پیام‌رسان‌های ایتا(http://eitaa.com/sedayenour) سروش (http://sapp.ir/sedayenour) و روبیکا(https://rubika.ir/sedayenour)  مراجعه کنند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: