کد خبر: 3811744
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۴
کانون خبرنگاران نبأ ــ ثبت نام تربیت مربی مهارت‌های بیان تفسیر ویژه مبلغان و دانش‌آموختگان واجد شرایط جامعةالزهرا(س) به همت اداره دانش‌آموختگان این نهاد آغاز شد.

به گزارش کانون خبرنگاران ایکنا، نبأ؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسین تهرانی، معاون فرهنگی تبلیغی جامعةالزهرا(س) در این باره بیان کرد: اداره دانش‌آموختگان معاونت فرهنگی تبلیغی جامعةالزهرا(س) با همکاری ستاد تفسیر زیر نظر استاد قرائتی، دوره‌های مقدماتی و تکمیلی تربیت مربی مهارت‌های بیان تفسیر را در سال ۹۷ برای فارغ‌التحصیلان و مبلغان برگزار کرد که مورد استقبال چشمگیر قرار گرفت.

وی افزود: بنا به درخواست طلاب دانش‌آموخته، دوره یکساله تربیت مربی مهارت‌های بیان تفسیر در سال ۹۸ برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین تهرانی تصریح کرد: طلاب سطح سه و بالاتر که حداقل یک رشته تخصصی را گذرانده‌اند با اولویت تخصصی تفسیر و علوم قرآن و افرادی که توان تدریس دارند، می‌توانند در این دوره ثبت نام کنند و پس از قبولی در مصاحبه وارد دوره شوند.

وی یادآور شد: علاقه‌مندان جهت ثبت نام می‌توانند از ۲۳ اردیبهشت تا ۲۰ خرداد با ارسال نام ونام خانوادگی و نام پدر به سامانه‌ای که پیامک به آنان ارسال شده اقدام به ثبت نام کنند و یا روزهای غیرتعطیل از ساعت ۸ تا ۱۲ با شماره تلفن ۰۲۵۳۲۱۱۲۴۳۷ تماس بگیرند.

معاون فرهنگی تبلیغی جامعةالزهرا(س) بیان داشت: دوره تخصصی یکساله مهارت‌های بیان تفسیر در دو مقطع عمومی و تکمیلی از شهریور سال جاری و همزمان با ترم جدید تحصیلی آغاز و کلاس‌ها سه روز در هفته در نوبت صبح برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین تهرانی اظهار داشت: افرادی که با موفقیت در این دوره‌ها شرکت کنند، گواهی پایان دوره از سوی ستاد تفسیر قرآن جامعةالزهرا(س) دریافت می‌کنند.

مریم بشیری 

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: