کد خبر: 3811751
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۷
کانون خبرنگاران نبأ ــ بیست و چهارمین دوره طرح ولایت کشوری سازمان بسیج دانشجویی با همکاری مؤسسه امام خمینی(ره) در دو بازه زمانی در مشهد مقدس برگزار می‌شود.

به گزارش کانون خبرنگاران ایکنا، نبأ؛ اولین بازه زمانی این دوره از تاریخ ۱۷ تیر تا ۲۵ مرداد ماه و بازه دوم نیز از ۳۰ تیر تا ۷ شهریور ماه در قالب دو کاروان در مشهد مقدس به مدت چهل روز برگزار خواهد شد.

 در کنار مخاطبین عمومی، از دو گروه اساتید دانشگاه و نخبگان به‌طور خاص جهت شرکت در این دوره دعوت می‌شود و برای این دو گروه برنامه آموزشی سطح بالاتری دیده شده است.

بر اساس این گزارش، متقاضیان باید در مرحله اول با مراجعه به سایت طرح ولایت اقدام به پیش ثبت نام کرده و سپس با شرکت در آزمون اینترنتی و مصاحبه حضوری ثبت نام خود را تکمیل کنند؛ افرادی موفق به حضور در دوره می‌شوند که بتواند حد نصاب لازم را کسب کنند.

ثبت نام این دوره از تاریخ یکم اردیبهشت آغاز شده است و تا یک خرداد ماه ادامه خواهد داشت و آزمون اینترنتی نیز در دو بازه زمانی ۲۲ تا ۲۵ اردیبهشت و ۵ تا ۱۰ خرداد خواهد بود.

گفتنی است، تعداد شرکت کنندگان امسال از حیث کمیت بی نظیر است که در مرحله اول ۴۵۰۰ نفر ثبت نام کردند. سازمان بسیج دانشجویی به عنوان مجری طرح برای بار دوم ثبت نام آن را تمدید کرد و ظرفیت برگزاری این طرح را به ۵۰۰۰ نفر افزایش داده است.

آمنه اسلامی 

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: