کد خبر: 3813372
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۷
کانون خبرنگاران نبأ ــ همزمان با ایام ماه مبارک رمضان مراسم معنوی ترتیل‌خوانی قرآن کریم با حضور قاریان ممتاز کشوری و بین‌المللی در جوار بارگاه مطهر امامزادگان یاسر و ناصر(ع) شهر طرقبه در حال برگزاری است.
به گزارش کانون خبرنگاران ایکنا، نبأ؛ همزمان با ماه بهار قرآن، مراسم ترتیل‌خوانی قرآن کریم هر شب با حضور قاریان ممتاز کشوری و بین‌المللی و با استقبال گسترده زائران و مجاوران در آستان ملکوتی امامزادگان یاسر و ناصر(ع) طرقبه در حال برگزاری است، به‌طوری‌ که در دو هفته گذشته از این ماه مبارک بیش از هفت هزار و 500 نفر از زائران و مجاوران از این مراسم معنوی بهره‌مند شدند.
صوت ملکوتی و دلنشین کلام‌الله مجید با تلاوت خاک‌پور، قاری بین‌المللی و حجت‌الاسلام یعقوبی، از قاریان ممتاز استانی زینت‌بخش این مراسم معنوی است.
مراسم ترتیل‌خوانی قرآن کریم در جوار این بقعه متبرکه که در طول ماه مبارک رمضان هر شب از ساعت  ۲۱ تا ۲۲ با حضور بیش از ۴۰۰ نفر از از زائران و مجاوران در رواق دارالعباد برگزار می‌شود، در بعضی از شب‌ها با حضور میهمانانی از گروه‌ها و هئیت‌های مذهبی از سطح شهر مشهد مقدس این تعداد به بیش از۵۰۰ تا ۶۰۰ نفر می‌رسد.
یادآور می‌شود، مراسم ترتیل‌خوانی قرآن کریم برای چهارمین سال است که در جوار این بارگاه مطهر برگزار می‌شود.
اعظم دوست‌حصار
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: