کد خبر: 3813506
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۱
با حکم حجت‌الاسلام رستمی؛
گروه دانشگاه ــ رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در حکمی حجت‌الاسلام نیکزاد عیسی‌زاده را به سمت معاون آموزشی - پژوهشی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها منصوب کرد.

به گزارش ایکنا؛ به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی رستمی، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها طی حکمی حجت‌الاسلام نیکزاد عیسی‌زاده را به سمت معاون آموزشی - پژوهشی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها منصوب کرد.
 
متن حکم رئیس نهاد رهبری در دانشگاه‌ها به شرح زیر است:

حجت‌الاسلام والمسلمین جناب آقاى نیکزاد عیسی‌زاده
از وظایف اصلی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها تبیین و ترویج معارف و ارزش‌های اسلامی با برنامه‌ریزی و اجرای فعالیت‌های آموزشی، پژوهشی و تربیتی در زمینه اساتید و دروس معارف اسلامی است، که انجام این مهم اعم از تأمین محتوای دروس معارف، آموزش و ارتقای علمی استادان معارف و فعالیت‌های پژوهشی استادان معارف، گزینش علمی و عمومی استادان معارف و نظارت بر کیفیت ارائه دروس و ارزیابی آنها، نیازمند حرکت پیگیر و صحیح و هوشمندانه است.

اکنون که با تلاش‌هاى ارزشمند همه اعضای نهاد، گروه‌های معارف و استادان دروس معارف، توفیقات، تجارب و دستاوردهاى با ارزشی در عرصه‏‌هاى مختلف به‌دست آمده و برکات ماندگارى حاصل شده است، جنابعالى را که مزین به زیور علم و مفتخر به تجارب ارزنده در عرصه دانشگاه‌ها هستید، به‌عنوان معاون آموزشی و پژوهشی منصوب می‌کنم.

امید است با استعانت از الطاف خداوند متعال محور‌های ذیل در دستور کار آن معاونت قرار گیرد:
۱- تدوین و اجرای سیاست‌ها و راهبرد‌های مرتبط با مجموعه دروس معارف اسلامی در محور‌های سرفصل، محتوا و متن.
۲- ارتقای سیستم جذب اساتید معارف اسلامی و آموزش و نظارت و ارزیابی در این حوزه
۳- ارتقای جایگاه پژوهشگاه و استفاده از ظرفیت آن در راستای دروس معارف و دیگر نیاز‌های نهاد
۴- پیگیری مطالبات به حق استادان دروس معارف از حیث اداری، آموزشی و علمی
۵- بهره‌مندی از فضای مجازی در حمایت و پشتیبانی از اساتید و گروه‌های معارف و نیز برنامه‌ریزی جهت تدریس در مناطق کم‌برخوردار از استاد معارف
۶- به‌روزرسانی کتاب‌های پرسش و پاسخ با ادبیات دانشگاهی و در سطح استاد و دانشجو
 
در پایان از تلاش‌های بی‌شائبه و بی‌دریغ حجت‌الاسلام والمسلمین جناب آقای میرمجید سیدقریشی در طول تصدی مسئولیتشان صمیمانه تقدیر و تشکر می‌کنم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: