کد خبر: 3813522
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۲
گروه اجتماعی ــ مراسم جشن پیوند ۳۰ زوج دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد با استقبال پرشور دانشجویان و با حضور مسئولان و مدیران این دانشگاه در سالن حکیم جرجانی یاسوج برگزار شد.

جشن ازدواج دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد

به گزارش ایکنا از کهگیلویه و بویراحمد، حجت‌الاسلام مسعود داستار، مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی استان شب گذشته، 30 اردیبهشت‌ماه در این آئین با تبریک میلاد امام حسن مجتبی گفت: دین مبین اسلام توجه ویژه‌ای به امر مقدس ازدواج داشته و در روایت داریم فردی که ازدواج می‌کند نصف دینش را به دست می‌آورد و کسانی که ازدواج کرده‌اند باید در نصف دیگر آن کوشا باشند.
همچنین، پرویز یزدانپناه، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد نیز با اشاره به تسهیلات در نظر گرفته برای دانشجویان با هدف ترویج ازدواج آسان، اظهار کرد: ترویج ازدواج آسان و عبور از چشم و هم چشمی وظیفه تمامی نخبگان، مدیران، رسانه‌ها و افراد صاحب نفوذ اجتماعی است.
وی ازدواج‌ دانشجویی را از جلوه‌های زیبای ازدواج آسان دانست و اظهار کرد: از تمامی کسانی که برای برگزاری این جشن تلاش کردند به‌ویژه مجموعه دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی استان تشکر می‌کنم.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: