کد خبر: 3813547
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۲
گروه مؤسسات قرآنی مردم‌نهاد ــ برنامه‌های متنوعی طی ایام ماه مبارک رمضان از سوی اتحادیه قرآنی اصفهان از ترتیل‌خوانی هر روزه تا برپایی بزرگترین محفل انس با قرآن انجام می‌شود.

حسین خاکساری‌ هرندی، مدیر عامل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های فرهنگی ـ مردمی قرآن و مردمی استان اصفهان‌، در گفت‌وگو با خبرنگار ایکنا درباره برنامه‌های رمضانیه این اتحادیه گفت: طبق روال هر سال، مراسم جزء‌خوانی و ترتیل‌خوانی قرآن ویژه بانوان در نوبت صبح از ساعت 10 تا 12 در محل اتحادیه برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: همچنین همایش مدیران مؤسسات قرآنی اصفهان و افراد شاخص این مراکز قرآنی، 29 اردیبهشت‌ماه با حضور حجت‌الاسلام سیدمحمدحسین طباطبایی، قائم مقام جامعةالقرآن الکریم و 120 نفر برپا شد که طی آن ضمن ارائه گزارش از بخشی از فعالیت‌های آموزشی، به تبادل نظر و دریافت تجربیات و نقطه نظرات این نابغه قرآنی در زمینه روش‌های حفظ و برنامه‌های تبلیغی و ترویجی پرداخته شد.

خاکساری هرندی بیان کرد: از دیگر برنامه‌های اتحادیه می‌توان به حضور در نمایشگاه قرآن اصفهان اشاره کرد. این غرفه طی فعالیت یک هفته‌ای نمایشگاه قرآن در کنار دیگر مؤسسات علاقه‌مند به ارائه گزارشی از عملکردهای اتحادیه و همچنین روند ثبت مجوز مؤسسات قرآنی و نحوه عضو‌گیری اتحادیه استان از مؤسسات متقاضی می‌پردازد.

وی اضافه کرد: همچنین کرسی تلاوت و محفل بزرگ قرآنی، 29 رمضان‌المبارک با حضور احمد ابوالقاسمی، رئیس رادیو قرآن و اجرای دیگر برنامه‌های متنوع پیش‌بینی شده است که جزئیات برنامه‌ متعاقباً اعلام می‌شود.

خاکساری اتحادیه قرآنی اصفهان

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: