کد خبر: 3813936
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۷
گروه اجتماعی- قرارداد همکاری آموزشی فیمابین جهاددانشگاهی استان و کمیته امداد امام خمینی(ره) مدیریت شهرستان اردبیل منعقد شد.

انعقاد قرارداد آموزشی جهاددانشگاهی با کمیته امداد امام خمینی(ره) اردبیلبه گزارش ایکنا از اردبیل، دکتر مهران اوچی اردبیلی رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل روز گذشته 31اردیبهشت ماه با اعلام این خبر در جمع تعدادی از خبرنگاران افزود: طبق این قرارداد دوره‌های آموزشی در رشته‌های مجاز سازمان فنی و حرفه ای کشور توسط این نهاد به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان اردبیل ارائه خواهد شد.

اوچی اردبیلی طول مدت اجرای این قرارداد را یک سال عنوان و خاطرنشان کرد: ارائه آموزش‌ با اصول متداول و استانداردهای تعیین شده، صدور گواهی اتمام دوره‌ آموزشی، تهیه و ارائه امکانات و خدمات آموزشی از مفاد و تعهدات اجرای این قرارداد توسط معاونت آموزشی جهاددانشگاهی استان است.

وی برگزاری دوره‌های آموزشی مهارت‌محور را از رویکردهای اصلی جهاددانشگاهی عنوان و تصریح کرد:  دوره‌های آموزشی این نهاد کاربردی و مهارت‌افزا است که موجب توانمندسازی و ایجاد اشتغال در افراد جامعه می‌شود.

رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل یادآور شد: این نهاد آماده ارائه خدمات آموزشی و برگزاری دوره‌های آموزشی مورد نیاز دستگاه‌های اجرایی در جهت توانمندسازی نیروهای انسانی است.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: