کد خبر: 3814681
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۹
گروه جامعه ــ مدیر کل کمیته امداد استان تهران خبر داد:‌ همزمان با شب‌های قدر، پايگاه‌های كميته امداد استان تهران پذيرای خيران و‌ نيكوكاران به عنوان حاميان جديد فرزندان ايتام و محسنين هستند.

به گزارش ایکنا؛ به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد تهران، حمیدرضا شیران، مدیر کل کمیته امداد استان تهران ضمن دعوت از خيران و نيكوكاران برای کمک به کودکان یتیم و غیریتیم گزارشي از برپايي پايگاه‌های جذب حامی در شب‌های قدر ارائه كرد.

وی به ايستگاه‌‌های ثابت در شهر تهران اشاره كرد و افزود: حرم‌های امامزاده صالح و حضرت عبدالعظيم حسنی(ع) در تجريش و‌شهرری، مصلای تهران، ايستگاه‌های مترو آزادی، ‌صادقيه، ميرداماد، دروازه‌دولت، امام خمینی(ره)، دانشگاه تهران و امام صادق(ع) و مسجدالنبی به عنوان پايگاه‌های ثابت مشغول فعاليت هستند.

شیران با اشاره به طرح اكرام ايتام و‌محسنين كميته امداد امام خميني(ره) بيان كرد: اين طرح يكي از طرح‌های حمايتی كميته امداد است كه بخش اكرام از كودكان يتيم و بی‌سرپرست حمايت و بخش محسنين نيز ازكودكانی كه پدرشان از كارافتاده، زندانی و متاركه كرده‌اند، حمايت می‌كند.

مديركل كميته امداد استان تهران با بيان اينكه هم اكنون بیش از 19 هزار يتيم و فرزند غیریتیم تحت حمايت كميته امداد استان تهران هستند، گفت: 65 هزار و 754حامی خير و نوع‌دوست از این فرزندان حمايت می‌كنند.

شیران ياد آور شد: در نيمه اول ماه مبارک رمضان دو هزار و 80 خير برای عضويت در طرح اكرام ايتام و محسنين كميته امداد استان تهران ثبت‌نام كرده‌اند. خيران و‌ نيكوكاران از فرصت ارزشمند شب‌های قدر نهايت بهره را ببرند و با حضور در پايگاه‌های كميته امداد استان تهران با ثبت نامشان به عنوان حامي، از كودكان يتيم و‌ غیر یتیم حمايت كنند.

انتهای پیام

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: