کد خبر: 3819001
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۸
گروه اقتصاد ــ مرحله جدید جشنواره باجه‌های روستایی پست‌بانک‌ایران از سوی کارگزاران این باجه‌ها در استان‌های اصفهان و اردبیل آغاز شد.

به گزارش ایکنا، به نقل از روابط‌عمومی پست‌بانک‌ایران، در جشنواره باجه‎های برتر پست‌بانک استان اصفهان که با حضور بخشداران بن رود، جلگه، جرقویه علیا و سفلی و مسئولان باجه‌های تحت نظارت شعبه مرکزی اصفهان برگزار شد، افشین کلانی، مدیرشعب استان ضمن تقدیر از کارگزاران باجه‌های روستایی به‌ تشریح نقش پست‌بانک‌ایران در رونق اقتصادی روستاها پرداخت.
وی عاملیت صندوق توسعه ملی و تفاهم‌نامه‌های بانک با سازمان دهیاری‌ها و شهرداری‌ها را فرصتی برای رونق فعالیت باجه‌ها دانست و تصریح کرد: لازم است که مسئولان باجه‌ها از تمام فرصت‌های موجود برای خدمت‌رسانی و تحقق اهداف بانک استفاده کنند.
رحمت‌الله ترابی، بخشدار جلگه نیز در ادامه این جشنواره با تقدیر از مدیران، کارکنان و مسئولان باجه‌های بانکی پست‌بانک استان، خواستار افزایش خدمات قابل ارائه در باجه‌های روستایی شد.
همچنین در پایان این جشنواره ضمن قرائت میثاق‌نامه مسئولان باجه‌های پست‌بانک‌ایران، لوح تقدیر به بخشداران و کارگزاران برتر اهداء و سپس جلسه پرسش‌وپاسخ مسئولان پست‌بانک استان با کارگزاران باجه برگزار گردید.
مرحله دوم جشنواره باجه‌های بانکی روستایی پست بانک استان اردبیل ویژه باجه های شهرستان خلخال نیز ۲۱ خردادماه با حضور مسئولان پست بانک استان و کارگزاران این شهرستان برگزار و طی آن شاپور ابری، مدیر شعب استان ضمن ارائه گزارشی از وضعیت و عملکرد استان در سال گذشته به تشریح اهداف و محورهای جشنواره و تبیین برنامه‌های آتی شعب و باجه‌ها پرداخت و از زحمات تک‌تک مسئولان باجه‌های خدمات بانکی قدردانی کرد. همچنین در جریان برگزاری این‌جشنواره پیام سیدحسین ابطحی، رئیس اداره کل بانکداری خرد و امور باجه‌ها طی تماس تلفنی برای کارگزاران پخش َد. علی صمدی برندق به عنوان نماینده مسئولان باجه‌های بانکی حاضر در جشنواره ضمن تشکر از زحمات مسئولان پست بانک استان به تشریح انتظارات و درخواست های کارگزاران پرداخت و در پایان از مسئولان باجه‌های بانکی برتر تقدیر به عمل آمد.
یادآور می‌شود، جشنواره سراسری باجه‌های روستایی به‌منظور قدردانی از باجه‌های برتر و همچنین تشریح سیاست‌ها، اهداف، برنامه‌ها و ارزشیابی و ارتقای کمی و کیفی باجه‌های بانکی روستایی در راستای اجرای قانون بهبود کسب‌وکار در 110 نقطه منتخب کشور برگزار می‌شود.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: