کد خبر: 3819013
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۵
طی حکمی از سوی مجتبی زارعی؛
گروه دانشگاه ــ رئیس سازمان بسیج اساتید کشور در حکمی، علی مرادزاده، محقق و پژوهشگر فرهنگی و قدرت نرم را به سرپرستی معاونت فرهنگی و اجتماعی این سازمان منصوب کرد.

به گزارش ایکنا؛ به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، مجتبی زارعی، رئیس سازمان بسیج اساتید در این حکم با تأکید بر لزوم توجه به اصول مهم نوسازی و تحول‌آفرینی هدفمند و انقلابی در شناخت وظایف سازمانی، مبنا قرار دادن نگاه مسئله‌محور، اثربخش و جامع‌گرایانه در برنامه‌ها و فعالیت‌ها و کاربست تفکر انتقادی و آینده‌پژوهانه را از اولویت‌های فعالیت در این دوره عنوان کرد.

زارعی همچنین در این حکم با اذعان به اینکه استفاده از ظرفیت گرانسنگ جامعه علمی و دانشگاهی بر مبنای سند تحول راهبردی سازمان و در جهت تحقق مأموریت‌های محوله از الزامات بسیج اساتید است، بر نصب العین قرار دادن تقوای الهی و تبعیت از رهبر فرزانه انقلاب اسلامی تأکید کرد.

وی در پایان از تلاش‌های جلیل دارا، معاون پیشین فرهنگی و اجتماعی سازمان بسیج اساتید که در اسفندماه سال ۹۷ به ریاست بسیج اساتید تهران بزرگ منصوب شده بود، تقدیر کرد.

علی مرادزاده دارای دکترای علوم سیاسی در رشته جامعه‌شناسی سیاسی از دانشکده شهید محلاتی بوده و تألیف ۱۴ عنوان کتاب از جمله جنگ نرم، جنگ شناختی و قدرت نرم، فمینیسم و حقوق زن، زائران ایرانی و عراقی اربعین حسینی در سنجش آمریکایی‌ها، افکار عمومی، عوامل شکل‌گیری و مدیریت آن، اندیشه و رفتار سیاسی آیت‌الله خامنه‌ای و نقش رهبری ایشان در ماندگاری و ثبات سیاسی جمهوری اسلامی، مبارزه با فساد و اجرای عدالت و نگارش بیش از ۳۲۰ مقاله در نشریات مختلف را در کارنامه خود دارد.
 
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: