کد خبر: 3819105
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۳
گروه فعالیت‌های قرآنی ـ مرحله شهرستانی چهل و دومین دوره مسابقات قرآن اوقاف از امروز در شیراز آغاز شد.

به گزارش ایكنا از فارس، چهل و دومین دوره مسابقات قرآن اوقاف طی روزهای 23 و 24 خردادماه در دو بخش بانوان و آقایان در شیراز برگزار می‌شود.
این مسابقات از امروز، 23 خردادماه از ساعت 14 در دو حرم شیراز آغاز شد كه بخش بانوان در حرم شاه داعی الی‌الله و بخش آقایان در حرم سیدعلاءالدین حسین(ع) برگزار می‌شود.
در بخش بانوان این مسابقات از ساعت 14 در رشته‌های قرائت تحقیق و ترتیل و از ساعت 16 در رشته دعاخوانی اجرا می‌شود و فردا نیز از ساعت 8:30 آزمون تمام رشته‌های حفظ برگزار خواهد شد.
در بخش آقایان نیز این مسابقات از ساعت 14 امروز در رشته‌های قرائت ترتیل، دعاخوانی و اذان و در ساعت 15 مرحله مقدماتی كلیه رشته‌های حفظ و در ساعت 8 صبح فردا نیز مسابقات فینال رشته‌های حفظ و از ساعت 10 صبح نیز رشته‌های قرائت تحقیق برگزار می‌شود.
در این مسابقات 8 داور در بخش بانوان و آقایان قضاوت خواهند كرد كه در بخش آقایان، عباس رحمدار (سرپرست هیئت داوران) داور صوت، علی‌اكبر ظفرآبادی داور لحن، محمد حسین تقوایی داور وقف و ابتدا و دعاخوانی، محمد محسن یقطین داور تجوید و حسن گلزار داور حسن حفظ خواهند بود.
در بخش بانوان وحیده گنبدی(سرپرست هیئت داوران) داورصوت و لحن، صدیقه شب‌خیز داور تجوید، زهرا كسرایی داور حسن حفظ و وقف ابتدا خواهد بود.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: