کد خبر: 3819253
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۳
سردار نقدی:
کانون خبرنگاران نبأ ــ معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: هیئت‌ها باید دستگاه‌های دولتی را هیئتی کنند، چراکه هیئت مظهر مدیریت جهادی است، ایجاد امید از جمله وظایف اصلی ماست و باید با امید حرکت و از انقلاب حفاظت کنیم؛ این انقلابی است که باید به ظهور حضرت حجت(عج) منجر شود.

به گزارش کانون خبرنگاران ایکنا، نبأ؛ سردار محمدرضا نقدی، معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز، 24 خرداد در بیست و پنجمین دوره همایش مدیران هیئت رزمندگان اسلام، در مجتمع فرهنگی عمار شهر مقدس قم، اظهار کرد: بعد از ۴۰ سال از پیروزی انقلاب ذره‌ای از مواضعمان عقب نشینی نکرده‌ایم.

وی در ادامه تصریح کرد: امروز شرایط کشورمان به گونه‌ای است که به جامعه‌سازی، خودسازی و تحول درونی نیاز داریم. باید انقلاب را به نسل جوان بسپاریم، رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم فرمودند که مهمترین آسیب ما بی‌توجهی به ارزش‌های انقلاب است.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: نیروی انسانی، محصولات و مخازن طبیعی انرژی، مواد اولیه، علم و فناوری از جمله عناصری است که یک کشور برای پیشرفت به آن احتیاج دارد و ما همه این‌ها را داریم.

نقدی با اشاره به دوران سیاه رژیم پهلوی ادامه داد: در نظام سابق یک اختراع در دانشگاه انجام نمی‌شد و هیچ مسئله‌ای حل نمی‌شد، ثروت کشورمان را می‌بردند و بیش از ۸۰ درصد مردم برق نداشتند، اکثر مردم در روستا بودند که از نعمت آب آشامیدنی و گاز و بهداشت برخوردار نبودند.

وی ابراز کرد: از آن دوران به جایی رسیدیم که نیروگاه داریم و موشک به فضا می‌فرستیم، امروز ما بزرگترین سدهای دنیا را ساختیم‌، سومین کشور دنیا در دارا بودن بیشترین مهندس و پانزدهمین کشور دنیا از نظر پیشرفت علمی هستیم.

وی بیان کرد: کمتر از ۱۰ کشور دنیا انرژی هسته‌ای دارند، انرژی هسته‌ای که ما خودمان آن را به دست آوردیم و جنگ با جوانان همین کشور اداره شد، اگر مدیران ما طبق فرمایش رهبر انقلاب از ارزش‌ها و انقلاب دور نشوند مشکلی در اداره کشور نیست.

نقدی در ادامه با بیان اینکه ملی کردن فضای مجازی از ملی کردن صنعت نفت اهمیت بیشتری دارد، گفت: همه ما باید برای تحقق شبکه ملی اطلاعات و خودکفایی در عرصه فضای مجازی کمر همت ببندیم، چراکه مهمترین ظرفیت ما در شرایط فعلی جوانان انقلابی هستند.

وی تصریح کرد: بیان کرامات اهل بیت(ع) و نشر فرهنگ حسینی توفیق بزرگی است، همه به عنوان شاگردان مکتب اهل بیت(ع) باید بدانیم که ولایت بزرگترین سرمایه ماست.

سردار نقدی با تأکید بر اینکه نگاه انقلابی، روحیه انقلابی و عمل جهادی طبق بیانیه گام دوم سه رکن ماست، خاطرنشان کرد: هیئت‌ها باید دستگاه‌های دولتی را هیئتی کنند، چراکه هیئت مظهر مدیریت جهادی است، ایجاد امید از جمله وظایف اصلی ماست و باید با امید حرکت و از انقلاب حفاظت کنیم، این انقلابی است که باید به ظهور حضرت حجت(عج) منجر شود.

گفتنی است، بیست و پنجمین دوره همایش مدیران هیئت رزمندگان اسلام، از روز چهارشنبه در مجتمع فرهنگی عمار قم آغاز شده بود که امروز پس از ارائه گزارش مدیران و تشکیل کارگروه‌های آموزشی به کار خود پایان داد.

محمد قاسمی 

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: