کد خبر: 3819322
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۴
گروه هنر ــ فصل هفتم مستند مسابقه پرمخاطب «خانه ما» که این بار در شهر ادب و فرهنگ ایران تولید شده است، از پنجشنبه 30 خرداد روی آنتن شبکه نسیم می‌رود.

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی مجموعه «خانه ما»، در این برنامه با گذشت۶ فصل تاکنون خانواده‌های مختلف ایرانی در شهر‌های تهران، اصفهان، اهواز، رشت و تبریز را به چالش کشیده است و زمینه‌ساز رقابتی سالم در کنار معرفی سبک زندگی ایرانی اسلامی و راهکار‌های اقتصادی بوده است.
 
فصل هفتم این مستند مسابقه در شهر زیبای شیراز می‌گذرد و به بهانه رقابت خانواده‌ها، آداب و رسوم و فرهنگ مردم شیراز و فضای این شهر به تصویر کشیده شده و از حافظ و سعدی و تخت جمشید سخن به میان آمده است. این فصل از «خانه ما» در ایام نوروز تصویربرداری شده و این بار هم ۳ خانواده در آن به رقابت می‌پردازند. خانواده‌هایی که شباهت‌ها و تفاوت‌هایی با یکدیگر دارند که زمینه‌ساز رقابت مثبت بین آن‌ها می‌شود.

فصل جدید این مستند مسابقه پرمخاطب در ۱۰ قست ۵۲ دقیقه‌ای پنجشنبه شب‌ها ساعت ۲۱ از شبکه نسیم سیما روی آنتن می‌رود.

عوامل «خانه ما» عبارتند از؛ کارگردان، احسان عمادی و امین کفاش‌زاده، طراح و مشاور کارگردان حسام اسلامی، تهیه‌کننده حسین افشار، مدیر تولید و برنامه‌ریز محسن مرادی، گروه فیلم‌برداری، محمد رحیمی، مسلم تهرانی، علی‌اکبر عطایی و حسن ناهی، صدابرداران سهراب سمرقندی و علی‌رضا سمرقندی و کارگردان پشت صحنه، مصطفی آتش مرد. محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج؛ تهیه شده در استودیو نوبین.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: